Karakoram.sk nájdete na GLAMI.sk

Expresky

 

Najpredávanejšie

13
90 11390
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • CLIMBING TECHNOLOGY QUICK DRAW Kód: 6494
  CLIMBING TECHNOLOGY QUICK DRAW
  Vypredané

  Cenovo výhodný expreskový set. CLIMBING TECHNOLOGY QUICK DRAW, je klasická ľahká expreska 12 cm, vhodná na športové lezenie a horolezectvo. Expreska sa skladá z karabín s plnými zámkami, ktoré spája pevná polyamidová slučka. Key-Lock na nose karabín zabraňuje náhodnému zaháknutiu o skobu, lano, slučku alebo úväz.

  €15 (–13 %)
  €13
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • EDELRID PURE SLIM SET Kód: 6491
  EDELRID PURE SLIM SET
  Skladom (4 ks)

  Špičkový expreska pre použitie na skalách. EDELRID PURE SLIM SET, expreska sa skladá z dvoch karabiniek Pure s uzáverom zámku, ktoré sľubujú príjemnú manipuláciu pri zaisťovaní a odisťovaní trasy. Hotové kované karabíny majú profil H, ktorý umožňuje optimálne využitie materiálu a tým znižuje celkovú hmotnosť. Karabíny sú spojené silnou polyamidovou slučkou s rôznymi šírkami. 

  €20 (–10 %)
  €18
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY LIME WIRE DY 12 cm SET 5 KS Doprava zadarmo Kód: 3771
  CLIMBING TECHNOLOGY LIME WIRE DY 12 cm SET 5 KS
  Vypredané

  Set piatich klasických viacúčelových expresiek CLIMBING TECHNOLOGY LIME WIRE DY 12 CM SET 5 KS, výbornej kvality za priaznivú cenu. Expresky sú ľahké a ideálne pre športové lezenie. Karabíny majú klasický tvar a drôtikový zámok. Dyneemová slučka j e široká 11 mm a dlhá 12 cm. Spodnú karabínu drží v správnej polohe revolučná gumička Fixit. Hmotnosť jednej expresky: 79g; nosnosť: 22 kN.

  €90 (–22 %)
  €69,98
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • CLIMBING TECHNOLOGY 5X FLY WEIGHT SET DY 12 CM Novinka Doprava zadarmo Kód: 3777
  CLIMBING TECHNOLOGY 5X FLY WEIGHT SET DY 12 CM
  Vypredané

  Set piatich expresiek CLIMBING TECHNLOHY FLY WEIGHT EVO SET DY 12 CM,  ultra ľahké a kompaktné expresky s hmotnosťou len 56 g a v dĺžke 12 cm. Ideálne pre náročné športové lezenie, kde je nízka hmotnosť veľmi dôležitá. Expreska je vybavená extrémne kompaktnými a za horúca kovanými karabínami s drôtikovým zámkom pre ľahkú manipuláciu. Karabíny sú spojené ľahkou Dyneema slučkou širokou 10 mm a dlhou 12 cm; spodnú karabínu fixuje v správnej polohe gumička Fixit.

  €119 (–24 %)
  €89,99
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.