Hodinky

 

Najpredávanejšie

319
519 1319519
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • SUUNTO AMBIT 3 VERICAL BLACK Akcia Doprava zadarmo Kód: 3222
  Externý sklad (1 ks)

  Krásne horské , multifunkčné hodinky SUUNTO AMBIT 3 VERTICAL,  je viac než viacnásobné hodiny s funkciou GPS. Keď stúpate po horách, zaznamenávajte výškový profil trasy. Ovládajte celkový prírastok výšky počas celého roka a každodenný postup v mnohých oblastiach. Naplánujte svoj tréning pomocou aplikácie Suunto Movescount a nechajte vibračné alarmy, upozorňovať vás počas každého tréningu. Pomocou aplikácie Suunto Movescount môžete prežiť svoje skúsenosti a zdieľať ich s ostatnými. Suunto Ambit 3 Vertical sú odolné proti vode do 100 m / 330 ft. Robustné telo hodiniek je zhotovené z ľahkých sklenených vlákien vystužených kompozitom. Na tele sa nachádza luneta z nerezovej ocele, ktorej úlohou je chrániť zapustený displej z minerálneho kryštálového skla. Hodinky príjemne spočívajú na zápästí vďaka farebne zladenému silikónovému remienku.

  €380 (–16 %)
  €319,99
     
  Značka: SUUNTO Záruka: 2 roky
 • SUUNTO AMBIT3 PEAK HR Akcia Doprava zadarmo Kód: 2274
  Externý sklad (1 ks)

  Fínska spoločnosť Suunto uviedla na trh svoju novú vlajkovú loď Ambit 3 Peak. Tento prístroj predstavuje perfektnú kombináciu GPS technológií a merania výkonnosti pri športe. Úplnou novinkou je bezdrôtové prepojenie prístroja so zariadeniami iPhone a iPad pomocou Bluetooth, kde môžete dostávať rôzne oznámenia priamo na displej prístroja a hlavne sa môže váš telefón stať druhým displejom. Druhou zásadnou novinkou je možnosť použitia hrudného pásu pri plávaní, kde ako vieme nefunguje prenos dát medzi hrudným pásom a prístrojom vo vode, preto je nový hrudný pás schopný zaznamenávať údaje aj vo vode a po tréningu ich zašle do prístroja.

  €399,99 (–15 %)
  €340
     
  Značka: SUUNTO Záruka: 2 roky
 • SUUNTO SPARTAN SPORT HR GPS Novinka Doprava zadarmo Kód: 3438
  Externý sklad (1 ks)

  Multišportové hodinky SUUNTO SPARTAN SPORT HR, sú odľahčenou verziou nových multišportových hodiniek, ktoré sú určené pre všetkých športových nadšencov. Hodinky používateľa zaujmú predovšetkým pre svoje špičkové športové funkcie, kontrastný farebný dotykový displej, prepojenie so smartphonami a v neposlednom rade vyniknú svojim moderným dizajnom. Dominantou hodiniek je práve vysoko kontrastný, farebný žiarivý dotykový displej, ktorý je nádherne vidieť aj v priamom slnečnom svetle a v širokom pozorovacom uhle. To je dôležité pri behu alebo pri jazde na bicykli, kedy potrebujete predovšetkým sledovať trasu a byť v kontakte so svojím telom. Hoci je displej vybavený dotykovou technológiou, má i tlačidlá. Tie umožnia jednoduché ovládanie nielen pri pretekoch, ale aj v teplotách pod nulou, napríklad pri lyžovaní.

  Telo hodiniek sa skladá z kompozitného polyamidu vystuženého sklenými vláknami. Ten poskytuje ideálnu ochranu elektronike prístroja pri tepelných zmenách pri vodných športoch alebo v mraze. Vysoká vodeodolnosť do 100 metrov umožňuje hodinky bez obáv užívať aj pre plávanie alebo šnorchlovanie. Športtester je vybavený krištáľovým sklíčkom a oceľovou lunetou, ktorá chráni hodinky pred poškodením počas športových aktivít. Hodinky sú dodávané s kvalitným silikónovým remienkom, ktorého výhodou sú priaznivé dermatologické vlastnosti dovoľujúce nosiť hodinky na ruke celých 24 hodín denne. Medzi hlavné prednosti športových hodiniek SUUNTO Spartan Sport  HR patrí kvalitná konštrukcia a početné funkcie odporúčané špičkovými športovcami. Navyše vďaka analýze miliónov športových relácií Vám tento športtester dokáže odpovedať na otázky, ako máte najlepšie trénovať a cvičiť a kam Vaše výkony smerujú. Športtester je možné používať aj pre celodenné sledovanie pohybovej aktivity, rastu výkonnosti a spálených kalórií.

  Prístroj ocenia predovšetkým priaznivci smartphonov, ktorí chcú športovať za každého počasia. Suunto si získalo svoje postavenie u bežcov, triatlonistov, plavcov, lyžiarov, cyklistov, vyznávačov extrémnych športov a ďalších profi i hobby športovcov. Športové hodinky SUUNTO Spartan Sport  HR Vás namotivujú k vyšším výkonom vďaka niekoľkým funkciám. Svoje osobné rekordy môžete porovnávať s ostatnými rovesníkmi a možno využiť funkciu fotenia počas fyzickej aktivity s uložením kľúčových hodnôt. Zo svojich aktivít s 3D mapou, metrikami pohybov a obrázkami môžete vytvoriť film a zdieľať ho na sociálnych sieťach.

  €459 (–17 %)
  €378,99
     
  Značka: SUUNTO Záruka: 2 roky
 •  
 • SUUNTO SPARTAN ULTRA BLACK GPS Doprava zadarmo Kód: 6353
  Externý sklad (1 ks)

  Dlho očakávaná generácia multi športových hodiniek SUUNTO SPARTAN ULTRA BLACK, riešenie Suunto Spartan pre nespočetné dobrodružstvá sú určené ako pre vrcholových a aktívnych športovcov, tak pre najširšiu verejnosť. Zahŕňa ako inovatívne hodinky Spartan, tak aj vylepšený Movescount a rozšírenou podporou smartphonov. Hodinky Spartan Ultra prichádzajú s funkciou GPS s celodenným monitorovaním aktivít. Atléti či športovci si tu môžu vybrať z niekoľkých rôznych módov, ktoré im pokryjú špecifické športy (behanie, lyžovanie, …). Hodinky potom zaznamenajú aj také užitočné dáta, ako napríklad spálené kalórie, alebo časy strávené pri jednotlivých aktivít.Pretože sú tieto hodinky navrhnuté na to, aby vás sprevádzali pri vašich športových aktivitách, sú veľmi odolné – môžete ich pokojne nosiť v daždi alebo pri plávaní, a budú v poriadku fungovať. A že sa pod vodou nedá ovládať dotykový displej? Preto sú k dispozícii aj klasická tlačidla.

  €650 (–23 %)
  €498,99
     
  Značka: SUUNTO Záruka: 2 roky
 • SUUNTO SPARTAN ULTRA BLACK HR GPS Doprava zadarmo Kód: 6356
  Externý sklad (1 ks)

  Suunto Spartan Ultra sú pokročilé multišportové GPS hodinky so športovým farebným dotykovým displejom, 100 m (300 ft) odolnosť proti vode a až 18 hodín životnosti batérie v tréningovom režime. Kompas a barometrická nadmorská výška vám zaistia správny smer. 80-timi prednastavenými športovými režimami a množstvom špecifických športových metrík je Spartan Ultra Váš najlepší tréningový partner. Sledujte svoj pokrok s tréningovými prehľadmi a porovnajte sa s podobnými športovcami. Objav nové cesty na Suunto Movescount pomocou Heatmaps prehľadu najpoužívanejších máp a nechajte sa viesť. Spartan Ultra hodinky sú manuálne vyrobené vo Fínsku a odolné za akýchkoľvek podmienok. Hodinky sú vybavené farebným dotykovým displejom, ale zostáva aj ovládanie tlačidlami. Všetko je podriadené používateľom, ktorí potrebujú sledovať hodinky pri športe bez zastavenia, alebo bez straty kontroly a ovládať ich za akýchkoľvek podmienok a počasia. Displej samotný je kontrastný so širokým pozorovacím uhlom a dobrou čitateľnosťou aj za jasného slnečného svetla.

  €699 (–26 %)
  €519
     
  Značka: SUUNTO Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.