Karabíny

 

Najpredávanejšie

9
23 1923
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

   
 • 1 Kód: 424
  Skladom (2 ks)

  Univerzálna HMS karabína SINGING ROCK BORA pre horolezectvo a prácu vo výškach so SCREW-LOCK poistkou. Je vhodná na istenie, zlaňovanie a kotvenie. Vďaka odľahčenej hot-forged I-beam konštrukcii je karabína pevnejšia, odolnejšia a ľahšia. Veľká svetlosť a vnútorný priestor ľahko zvládnu masívnejšie kotviace body. Ideálna voľba pre všetkých, čo hľadajú kvalitu za rozumnú cenu.


  €9,60
     
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • 1 Kód: 442
  Skladom (8 ks)

  Expreskový set SINGING ROCK COLT WIRE je plnohodnotná a vylepšená duralová expreska na viac dĺžkové lezenie, alpské alebo ľadové lezenie. Robustná a za tepla kovaná expreska s drôteným zámkom pre jednoduchšiu manipuláciu. Tvarovaný nos karabíny pre jednoduché zacvakávanie a vycvakávanie.  


  €11,99
     
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • 1 Novinka Kód: 457
  Skladom (3 ks)

  Veľká HMS karabína SINGING ROCK HECTOR TRIPLE LOCK pre horolezectvo a prácu vo výškach s TRIPLE LOCK poistkou. Je vhodná na istenie, zlaňovanie a kotvenie. Vďaka odľahčenej hot-forged I-beam konštrukcii je karabína pevnejšia, odolnejšia a ľahšia. Veľká svetlosť a vnútorný priestor ľahko zvládnu masívnejšie kotviace body. Ideálna voľba pre všetkých, čo hľadajú kvalitu za rozumnú cenu. Dá sa ovládať aj v rukaviciach.

  €16,80 (–12 %)
  €14,80
     
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 •  
 • 1 Kód: 628
  Momentálne nedostupné

  Moderná karabína menších rozmerov STUBAI PICO je vhodná najmä k moderným tenkým lanám a pri športovom lezení. Je extrémne ľahká a odolná. Je pozinkovaná, aby vydržala dlhšiu dobu aj v náročných podmienkach alpského lezenia. Jednoduchý Easy Lock systém zamykania karabíny. Veľká svetlosť a vnútorný priestor ľahko zvládnu masívnejšie kotviace body. Váži len 59g.

  €18,99 (–16 %)
  €15,99
  Značka: STUBAI Záruka: 2 roky
 • 1 Tip Kód: 1188
  Skladom (4 ks)

  Veľká HMS karabína od CLIMBING TECHNOLOGY AXIS HMS SG, je veľká HMS karabína zo širokým otváraním a skratkovacím uzáverom. Je vyrábaná za horúca kovanej ľahkej a extrémne odolnej zliatiny. Ideálna veľká karabína používaná pri lezení, zlaňovaní, záchranných operáciách. Tvar zaručuje správne axiálne zaťaženie vzhľadom na lano a iné zariadenia.  


  €16
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • PETZL ATTACHE BLACK Novinka Kód: 1194
  Skladom (4 ks)

  Vďaka kompaktnému tvaru a poistke zámku sa táto karabína PETZL ATTACHE používa pre istenie : pripojenie istiaceho prostriedku k úväzku , istenie cez polovičný lodný uzol , atď Profil tvare písmena H získaný 3D kovaním za tepla znižuje hmotnosť karabíny bez obmedzenia jej pevnosti . Systém zámku KeyLock zabraňuje zachyteniu karabíny pri manipulácii.

  €17,80 (–10 %)
  €16
     
  Značka: PETZL Záruka: 3 roky
 •  
 • EDELRID HMS MAGNUM TRIPLE Kód: 6155
  Skladom (4 ks)

  Karabína EDELRID HMS MAGNUM TRIPLE, je vyrobená kovaním za tepla - pre najvyššiu medzu pevnosti a minimálnu hmotnosti. Vďaka velkoryso dimenzovanej veľkosti je karabína ideálna na zabezpečenie HMS alebo v kombinácii s bezpečnostnými zariadeniami. Uzáver zámku zabraňuje zaveseniu nosa karabíny do háčikových ôk alebo strán. 

  €21 (–14 %)
  €18
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 • 1 Kód: 427
  Vypredané

  Ľahká pružná slučka SINGING ROCK BUNGEE s dvomi ramenami a malými karabínami. Slúži na prepojenie zbraní do ľadu k sedaciemu úväzku a zamedzuje strate alebo pádu zbraní do ľadu. Karabíny môžu byť pripojené k hornej časti alebo dolnému hrotu zbraní.

  €28,99 (–34 %)
  €18,99
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY CONCEPT TG Kód: 4062
  Skladom (4 ks)

  HMS karabína so zámkom CLIMBING TECHNOLOGY CONCEPT TG, s triplex uzáverom, ktorý je absolútne bezpečný. Používa sa všade tam, kde potrebujete karabínu klasického HMS tvaru; ľahko sa používa, je spoľahlivá, bezpečná – zámok Triplex je zabezpečený proti náhodnému uvoľneniu zámku. Karabína s Catch-Free systémom má špeciálne profilovanie na konci zámku, ktoré bráni náhodnému zachyteniu za lano, úväz, či inú súčasť lezeckého vybavenia. Vysoko leštený povrch so zaoblenými hranami minimalizuje opotrebovanie lán, slučiek a pod. Všetky karabíny sú pred samotnou expedíciou individuálne testované.

  €25 (–16 %)
  €21
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • EDELRID HMS STRIKE TRIPLE FG Kód: 6488
  Skladom (5 ks)

  Kompaktná karabína HMS EDELRID STRIKE TRIPLE FG, s integrovanou pružinou na zabránenie krúteniu a triple uzáverom. 

  • Pružinový držiak drží karabínu na svojom mieste, aby zabránil kríženiu,
  • Konštrukcia H-profilu zaručuje čo najlepšie využitie materiálu a minimálnu hmotnosť
  • Systém uzáveru triple key, pre optimálne uzatváranie pri lezení a zlaňovaní. 
  €30 (–23 %)
  €22,99
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.