Karakoram.sk nájdete na GLAMI.sk

Lavinové sondy a vyhľadávače

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

   
 • PIEPS DSP SPORT Doprava zadarmo Kód: 12254
  PIEPS DSP SPORT
  Skladom (1 ks)

  Moderný 3-anténny prístroj pre mladú generáciu priaznivcov freeride lyžovania. Veľký kruhový dosahjediné tlačidlo a funkcia Intelligent Transmitter sú výhodou v akejkoľvek situácii.

  €280 (–9 %)
  €255
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 • PIEPS SET SPORT Doprava zadarmo Kód: 12221
  PIEPS SET SPORT
  Skladom (1 ks)

  Vyhľadávač Pieps Sport Set obsahuje lavínový vyhľadávač Pieps BT, lavínovú lopatu Pieps T 500 a lavínovú sondu Aluminium 220. Najdôležitejšia súčasť ski-alpových výstupov v jednom šikovnom balení.

  €320 (–8 %)
  €295
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 • PIEPS MICRO BT SENSOR Doprava zadarmo Kód: 12260
  PIEPS MICRO BT SENSOR
  Externý sklad (1 ks)

  Najľahšia troj-anténový vyhľadávač na trhu. Tento lavínový senzor tretej generácie prichádza novo s niekoľkými zásadnými zmenami a prináša nový pohľad na vývoj užívateľsky jednoduchých vyhľadávačov. Pre obsluhu nové Micro používa iba jedno ovládacie tlačidlo a prepínač pre zapnutie / vypnutie.

  Po zapnutí vyhľadávače sa na displeji zobrazí 3s odpočítavanie, kedy je možné podržaním tlačidla vykonať GROUP CHECK. Vyhľadávač sa potom automaticky prepne do vyhľadávacieho módu. Po uložení zapnutého vyhľadávača do puzdra, či vrecka, sa sám režim prepne do módu VYSIELANIE, ktorý je sprevádzaný blikaním oranžovej diódy. Prepnutie je spôsobené citlivým fotočidlem, ktoré je pri uložení zakryté. Pri následnom vybratí vyhľadávača z puzdra sa opäť sám prepne do režimu vyhľadávania, avšak s rozdielom zamknutie módu. Je tomu tak preto, keby bol pri dohľadanie zasypaného pípak uložený, prepol by sa automaticky do módu vysielania a rušil by ostatné prístroje vo vyhľadávaní ďalších možných obetí. Pridržaním tlačidla sa zámok odstráni a opäť prepínanie funguje pomocou fotočidla. Toto privádza k otázke, čo sa stane, ak mám zamknutý mód vyhľadávania a ocitnem sa v lavíne. Micro má v sebe zabudované pohybové čidlo, ktoré automaticky po 30s nečinnosti prepne vyhľadávač do módu vysielania, ktoré je sprevádzané silným tónom.

  Novo má Micro možnosť aj pripojenia pomocou Bluetooth, ktorým možno pripojiť vyhľadávač k mobilnej aplikácii PIEPS APP a stiahnuť tak napríklad aktuálne Firmware alebo vykonať SELFCHECK zariadení. V tejto mobilnej aplikácii možno vo vyhľadávači nastaviť i čas autorevertu, zapnutie / vypnutie vibrácií alebo spustiť tzv. Training Mode, kde môžete pripojiť a ovládať aj viac vyhľadávačov a simulovať tréningovú lavínu. Aplikácia PIEPS APP tiež ponúka príručku k lavínové prevenciu a celkové náuke. Aplikácia je zdarma dostupná na Google Play.

  Registráciu prístroja vykonajte na www.pieps.com (predĺženie záruky na 5 rokov).

  €355 (–9 %)
  €322
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 •  
 • PIEPS SET POWDER BT Doprava zadarmo Kód: 12215
  PIEPS SET POWDER BT
  Skladom (1 ks)

  Lavínový vyhľadávač PIEPS Powder BT je nový vysoko výkonný troj anténový vyhľadávač, ktorý možno ovládať cez Bluetooth a Pieps aplikáciu. Perfektná čitateľnosť displeja za všetkých svetelných podmienok. Automatické prepínanie medzi režimami. Prestane ak sa užívateľ dlhšiu dobu nehýbä- v dôsledku zasypania, prepne sa vyhľadávač automaticky do režimu vysielania. Automatické prepínanie antén. Ak dôjde k poruche jednej z antén, zariadenie automaticky prepne na ďalšie.

  €360 (–8 %)
  €330
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 • PIEPS SET MICRO RACE Doprava zadarmo Kód: 18362
  PIEPS SET MICRO RACE
  Externý sklad (1 ks)

  Špeciálny pretekársky lavínový set zložený z vyhľadávača Micro BT RACE, sondy Carbon 240 RACE a lopaty T500 RACE. Registráciu prístroja vykonajte na www.my.pieps.com (predĺženie záruky na 5 rokov). 

  €430 (–11 %)
  €384
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 • PIEPS SET MICRO BT BUTTON Doprava zadarmo Kód: 12209
  PIEPS SET MICRO BT BUTTON
  Skladom (1 ks)

  Cenovo zvýhodnený lavínový set teleskopickej lopaty PIEPS T500, lavínovej sondy PIEPS Probe Alu 220 a vyhľadávača PIEPS Micro BT button. Obsah setu: Lavínová sonda Pieps Probe Alu 220 Lavínová lopata Pieps T500 štandard Lavínový vyhľadávač Pieps. 

  €400 (–3 %)
  €390
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 •  
 • PIEPS SET MICRO BT SENSOR Doprava zadarmo Kód: 12212
  PIEPS SET MICRO BT SENSOR
  Externý sklad (1 ks)

  Vyhľadávač Pieps Micro BT Sensor Set obsahuje lavínový vyhľadávač Pieps Micro BT sensor, lavínovú lopatu Pieps T 740 a lavínovú sondu Pieps Probe Aluminium 260. Najdôležitejšia súčasť ski-alpových výstupov v jednom šikovnom balení.

  €400 (–3 %)
  €390
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 • PIEPS SET PRO BT Doprava zadarmo Kód: 12218
  PIEPS SET PRO BT
  Skladom (1 ks)

  Cenově zvýhodněný lavinový set teleskopické lopaty Pieps T705 pro, sondy Probe Alu 260 a vyhledávače Pieps PRO BT. Obsah setu: Lavinová sonda Pieps Probe Alu 260 Lavinová teleskopická lopata Pieps T705 Lavinový vyhledávač Pieps Pro BT, 

  €480 (–8 %)
  €440
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky
 • PIEPS SET MICRO RACE PRO Doprava zadarmo Kód: 18368
  PIEPS SET MICRO RACE PRO
  Externý sklad (1 ks)

  Špeciálny pretekársky lavínový set zložený z vyhľadávača Micro BT RACE, sondy Carbon 240 RACE, lopaty T500 RACE a závodného batohu RACE 20. Registráciu prístroja vykonajte na www.my.pieps.com (predĺženie záruky na 5 rokov).

  €530 (–8 %)
  €485
     
  Značka: PIEPS Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.