Tlmiče pádov

 

Najpredávanejšie

72
125 172125
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

   
 • PETZL SCORPIO EASHOOK Akcia Doprava zadarmo Kód: 7499
  PETZL SCORPIO EASHOOK
  Skladom (1 ks)

  Ferratový tlmič PETZL SCORPIO EASHOOK je určený pre užívateľov vážiacich od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Jeho veľká odolnosť a trvanlivosť je vhodná pre pravidelné používanie v požičovniach. Ultra kompaktný, malý a ľahký vytrhávač tlmič pádu (Petzl patent). Krátke spojenie slučiek k úväzku znižuje obmedzenia pri chôdzi. Dve elastické slučky sú pripojené na otočný čap uľahčujú manipuláciu krátka tretia slučka slúži pre odsadnutie na rebríku. Skvelá voľba pre intenzívne používanie a dlho hodinové istenie na Alpských ferratách. 

  €171,50 (–28 %)
  €124,20
     
  Značka: PETZL Záruka: 2 roky
 • salewa set via ferrata ergo tex Akcia Doprava zadarmo Kód: 64
  SALEWA FERRATA ERGOZIP
  Externý sklad (1 ks)

  Via ferratový tlmič pádu. Nové, vylepšené ergonomické K-LOCK karabíny poskytujú pohodlnú a bezpečnú manipuláciu pri zacvakávaní. Prevratná generácia tlmiču pádu s integrovanými ZIP ROLLER pre ešte väčšiu bezpečnosť. 

  €149,99 (–20 %)
  €119,90
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY HOOK KIT SLIDER Doprava zadarmo Kód: 9563
  CLIMBING TECHNOLOGY HOOK KIT SLIDER
  Vypredané

  V ťažkom mieste potrebujete rýchlo precvaknout a moc sa nezdržiavať. A presne toto vie tento ferratový set od talianskeho výrobcu Climbing Technology s extra veľkými dlaňovými karabínami. U pása sa vám navyše pohojdáva jeden z najmenších tlmičov pádu na trhu s patentovanou konštrukciou pre progresívne brzdenie a nízku rázovú silu. Skvelé K karabíny s tlakovým otváraním na dlani vám zabezpečia pohodlné presúvanie po ferrate bez zamotávania. 

  €120 (–14 %)
  €103,40
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • SALEWA SET VIA FERRATA ERGO CORE Doprava zadarmo Kód: 9689
  SALEWA SET VIA FERRATA ERGO CORE
  Externý sklad (1 ks)

  Kompaktný ferratový tlmič pádu SALEWA SET VIA FERRATA ERGO CORE,  s ergonomickými veľkými karabínami K Coretec a elastickými bezpečnostnými ramenami z materiálu odolného voči oderu, pre vysokú bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu. Ergonomické karabíny Coretec padnú perfektne do ruky a dajú sa ľahko ovládať aj pomocou rukavíc. Otvárajú sa tlakom dlane na protiľahlú stranu. Veľmi jednoduché a účinné riešenie. Mimoriadne veľký otvor umožňuje rýchle a bezpečné zavesenie a odistenie. Toto tlakové otváranie na dlani navyše zabraňuje náhodnému otvoreniu. Hliníková karabína K Coretec má robustný oceľový otvor, ktorý ponúka vysokú bezpečnosť a vynikajúci pomer cena / výkon. Bezpečnostné ramená vyrobené z elastickej tkaniny umožňujú vždy dokonalú manipuláciu. Skvelá voľba na dlhé ferratové pochody a Alpské dobrodružstva. 


  €94
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER FERRATA SET Doprava zadarmo Kód: 9566
  CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER FERRATA SET
  Vypredané

  Parádny feratový set CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER, s naozaj najmenším tlmičom pádu na trhu !! V súlade s normou EN 958: 2017 - pre lezcov vážiaci odch 40 do 120 kíl. Patentovaná technológiu SLIDER - progresívna absorpcie energie pomocou kombinácie postupne parajúceho tlmiča pádu a špeciálnej doštičky, ktorým je popruh prevlečený. Skvelé veľké K karabíny sa ľahko precvakávajú a odpružené laná sa nezamotávajú. Veľký pomocník pri ferratových dobrodružstvách. 

  €98 (–8 %)
  €89,90
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • PETZL SCORPIO VERTIGO Novinka Doprava zadarmo Kód: 3939
  PETZL SCORPIO VERTIGO
  Vypredané

  Ferratový set PETZL SCORPIO VERTIGO je určený pre užívateľov vážiace od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Ergonomické karabíny Vertigo Wire-Lock s automatickou poistkou zámku sa prispôsobí dlaniam všetkých veľkostí. Naťahovacie HDPE (high-density polyethylene) slučky a hliníkové karabíny sú veľmi odolné. Skvelá voľba na časté nasadenie. Jednoduché použitie. 

  €99 (–19 %)
  €80
  Značka: PETZL Záruka: 2 roky
 •  
 • SALEWA SET VIA FERRATA PREMIUM ATTAC Doprava zadarmo Kód: 4527
  SALEWA SET VIA FERRATA PREMIUM ATTAC
  Externý sklad (1 ks)

  Ferratový tlmič pádu SALEWA SET VIA FERRATA PREMIUM ATTAC, s pružnými bezpečnostnými ramenami vyrobenými z odolnej textílie pre vysokú bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu. Elastické bezpečnostné ramená umožňujú manipuláciu blízko k telu. Jednoduché a ľahko manipulovateľné veľké karabíny. Daju sa ovládať jednou rukou a pohybom dlane. Skvelo sa premiestňujú a precvakávajú. Jednoduchá manipulácie. Tlmič sa v prípade pádu postupne odparáva a zjemní tak dopad do sedaku. Váha od 40 do 120 kíl.

  €90 (–11 %)
  €79,90
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY CLASSIC K SLIDER Doprava zadarmo Kód: 9569
  CLIMBING TECHNOLOGY CLASSIC K SLIDER
  Skladom (1 ks)

  Via ferrata set od spoločnosti Climbing technology je vyrobený v súlade s kritériami stanovenými novými normami. Patentovaný absorbér energie Slider zaručuje výnimočné progresívne brzdenie a nízku rázovu silu v prípade pádu. Ramená sú robustné, pružná a nezávisle pripojená k absorbéru, aby v prípade zaťaženia zaistili najlepší výkon. Pre maximálny komfort a bezpečie používateľa sú súčasťou setu robustné karabíny typu K s automatickým uzamykacím systémom (K-CLASSIC) s novou gumenou spojkou FIXBAR, ktorá zabraňuje otáčanie vrchnej karabíny okolo závesu alebo kotvy. Ideálna voľba pre bežné použitie dospelých a detí.

  €84 (–14 %)
  €72,46
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.