Tlmiče pádov

 

Najpredávanejšie

72
120 172120
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • CLIMBING TECHNOLOGY CLASSIC K SLIDER Doprava zadarmo Kód: 9569
  CLIMBING TECHNOLOGY CLASSIC K SLIDER
  Skladom (1 ks)

  Via ferrata set od spoločnosti Climbing technology je vyrobený v súlade s kritériami stanovenými novými normami. Patentovaný absorbér energie Slider zaručuje výnimočné progresívne brzdenie a nízku rázovu silu v prípade pádu. Ramená sú robustné, pružná a nezávisle pripojená k absorbéru, aby v prípade zaťaženia zaistili najlepší výkon. Pre maximálny komfort a bezpečie používateľa sú súčasťou setu robustné karabíny typu K s automatickým uzamykacím systémom (K-CLASSIC) s novou gumenou spojkou FIXBAR, ktorá zabraňuje otáčanie vrchnej karabíny okolo závesu alebo kotvy. Ideálna voľba pre bežné použitie dospelých a detí.

  €84 (–14 %)
  €72,46
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER FERRATA SET Doprava zadarmo Kód: 9566
  CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER FERRATA SET
  Vypredané

  Parádny feratový set CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER, s naozaj najmenším tlmičom pádu na trhu !! V súlade s normou EN 958: 2017 - pre lezcov vážiaci odch 40 do 120 kíl. Patentovaná technológiu SLIDER - progresívna absorpcie energie pomocou kombinácie postupne parajúceho tlmiča pádu a špeciálnej doštičky, ktorým je popruh prevlečený. Skvelé veľké K karabíny sa ľahko precvakávajú a odpružené laná sa nezamotávajú. Veľký pomocník pri ferratových dobrodružstvách. 

  €98 (–8 %)
  €89,90
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY HOOK KIT SLIDER Doprava zadarmo Kód: 9563
  CLIMBING TECHNOLOGY HOOK KIT SLIDER
  Vypredané

  V ťažkom mieste potrebujete rýchlo precvaknout a moc sa nezdržiavať. A presne toto vie tento ferratový set od talianskeho výrobcu Climbing Technology s extra veľkými dlaňovými karabínami. U pása sa vám navyše pohojdáva jeden z najmenších tlmičov pádu na trhu s patentovanou konštrukciou pre progresívne brzdenie a nízku rázovú silu. Skvelé K karabíny s tlakovým otváraním na dlani vám zabezpečia pohodlné presúvanie po ferrate bez zamotávania. 

  €120 (–14 %)
  €103,40
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • salewa set via ferrata ergo tex Akcia Doprava zadarmo Kód: 64
  SALEWA FERRATA ERGOZIP
  Externý sklad (1 ks)

  Via ferratový tlmič pádu. Nové, vylepšené ergonomické K-LOCK karabíny poskytujú pohodlnú a bezpečnú manipuláciu pri zacvakávaní. Prevratná generácia tlmiču pádu s integrovanými ZIP ROLLER pre ešte väčšiu bezpečnosť. 

  €149,99 (–20 %)
  €119,90
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.