Tlmiče pádov

 

Najpredávanejšie

79
130 179130
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

   
 • SALEWA SET VIA FERRATA PREMIUM ATTAC Doprava zadarmo Kód: 4527
  Skladom (1 ks)

  Ferratový tlmič pádu SALEWA SET VIA FERRATA PREMIUM ATTAC, s pružnými bezpečnostnými ramenami vyrobenými z odolnej textílie pre vysokú bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu. Elastické bezpečnostné ramená umožňujú manipuláciu blízko k telu. Jednoduché a ľahko manipulovateľné veľké karabíny. Daju sa ovládať jednou rukou a pohybom dlane. Skvelo sa premiestňujú a precvakávajú. Jednoduchá manipulácie. Tlmič sa v prípade pádu postupne odparáva a zjemní tak dopad do sedaku. Váha od 40 do 120 kíl.

  €90 (–11 %)
  €79,90
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • PETZL SCORPIO VERTIGO Novinka Doprava zadarmo Kód: 3939
  Skladom (1 ks)

  Ferratový set PETZL SCORPIO VERTIGO je určený pre užívateľov vážiace od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Ergonomické karabíny Vertigo Wire-Lock s automatickou poistkou zámku sa prispôsobí dlaniam všetkých veľkostí. Naťahovacie HDPE (high-density polyethylene) slučky a hliníkové karabíny sú veľmi odolné. Skvelá voľba na časté nasadenie. Jednoduché použitie. 

  €99 (–17 %)
  €82
     
  Značka: PETZL Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SPRING Doprava zadarmo Kód: 1152
  Vypredané

  Ferattový tlmič pádu CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SPRING je klasický a odolný tlmič pádov a ideálne istenie aj na náročných via ferratach zaistených cestách. Pohodlné zacvakávanie zaisťujú Karabíny typu double-gate typu K s ochranou proti opotrebovaniu. Samozrejmosťou je zabudovaný tlmič, ktorý sa v prípade pádu odparáva postupne a minimalizuje tak dopady pošmyknutia. Veľké karabíny a pohodlné otváranie sa vám postarajú o ideálne zacvakávanie a bezpečné precvakávanie. Výrobok je dodávaný vo vlastnom sieťovom vrecku.

   

  €96 (–14 %)
  €83
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • CLIMBING TECHNOLOGY K ADVANCE SPRING FERRATA SET Doprava zadarmo Kód: 4077
  Externý sklad (1 ks)

  Prvo triedna technológia CLIMBING TECHNOLOGY K ADVANCE SPRING, ferratového setu je vybavená dvoma K robustnými karabínami s patentovanou ochranou proti opotrebeniu. Ergonomicky tvarovaných K karabín a jednoduchého otvárania prostredníctvom tlaku dlaní na systém otvárania. Otváranie karabín je dokonca farebne rozlíšené, aby ste sa nemohli pri nasadení pomýliť. Ferratový tlmič pádu má nosnosť do 120 kg. Elastické pútka, uľahčujú manipuláciu pri ťažkých ferratách. Tlmič je prešívaný pomocou kotvového stehu a v prípade pádu sa postupne odparáva, aby spomalil dopad. Je skrytý vo vode odolnom puzdre zo zipsom. Dá sa vždy ľahko skontrolovať či je v poriadku. Skvelá voľba pre náročné feraty od C-E. 

  €115 (–17 %)
  €94,99
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY REVOLVING K SET Doprava zadarmo Kód: 1140
  Vypredané

  Revolučný via ferratový set od CLIMBING TECHNOLOGY REVOLVING K SET, je via ferratový set s lanovým tlmičom pádu. Sada obsahuje karabíny s dvojitým zámkom K (K-Advance), ktorý má patentovaný systém brániaci zamotaniu popruhov. Tlmič pádu je chránený silným vreckom na zips pre ľahkú kontrolu. Sada Revolving K-Set je dodávaná vo vlastnom prepravnom vrecku. Ľahučká manipulácia aj vďaka veľkým karabínam. Manipulácia jednou rukou. Jednoduché a bezpečné odcvakávanie a preistovanie po ferrate. Ľahučký a odolný model.

   

  Hmotnosť sady je 530 gramov.


  €94,99
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • PETZL SCORPIO EASHOOK Akcia Doprava zadarmo Kód: 7499
  Skladom (1 ks)

  Ferratový tlmič PETZL SCORPIO EASHOOK je určený pre užívateľov vážiacich od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Jeho veľká odolnosť a trvanlivosť je vhodná pre pravidelné používanie v požičovniach. Ultra kompaktný, malý a ľahký vytrhávač tlmič pádu (Petzl patent). Krátke spojenie slučiek k úväzku znižuje obmedzenia pri chôdzi. Dve elastické slučky sú pripojené na otočný čap uľahčujú manipuláciu krátka tretia slučka slúži pre odsadnutie na rebríku. Skvelá voľba pre intenzívne používanie a dlho hodinové istenie na Alpských ferratách. 

  €171,50 (–25 %)
  €129
     
  Značka: PETZL Záruka: 2 roky
 •  
 • salewa set via ferrata ergo tex Akcia Doprava zadarmo Kód: 64
  Skladom (1 ks)

  Via ferratový tlmič pádu. Nové, vylepšené ergonomické K-LOCK karabíny poskytujú pohodlnú a bezpečnú manipuláciu pri zacvakávaní. Prevratná generácia tlmiču pádu s integrovanými ZIP ROLLER pre ešte väčšiu bezpečnosť. 

  €149,99 (–13 %)
  €129,99
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.