Tlmiče pádov

 

Najpredávanejšie

82
120 182120
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • PETZL SCORPIO VERTIGO Novinka Doprava zadarmo Kód: 3939
  Skladom (1 ks)

  Ferratový set PETZL SCORPIO VERTIGO je určený pre užívateľov vážiace od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Ergonomické karabíny Vertigo Wire-Lock s automatickou poistkou zámku sa prispôsobí dlaniam všetkých veľkostí. Naťahovacie HDPE (high-density polyethylene) slučky a hliníkové karabíny sú veľmi odolné. Skvelá voľba na časté nasadenie. Jednoduché použitie. 

  €99 (–17 %)
  €82
     
  Značka: PETZL Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER FERRATA SET Doprava zadarmo Kód: 9566
  Skladom (1 ks)

  Parádny feratový set CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER, s naozaj najmenším tlmičom pádu na trhu !! V súlade s normou EN 958: 2017 - pre lezcov vážiaci odch 40 do 120 kíl. Patentovaná technológiu SLIDER - progresívna absorpcie energie pomocou kombinácie postupne parajúceho tlmiča pádu a špeciálnej doštičky, ktorým je popruh prevlečený. Skvelé veľké K karabíny sa ľahko precvakávajú a odpružené laná sa nezamotávajú. Veľký pomocník pri ferratových dobrodružstvách. 

  €98 (–8 %)
  €89,90
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • SALEWA SET VIA FERRATA ERGO CORE Doprava zadarmo Kód: 9689
  Skladom (1 ks)

  Kompaktný ferratový tlmič pádu SALEWA SET VIA FERRATA ERGO CORE,  s ergonomickými veľkými karabínami K Coretec a elastickými bezpečnostnými ramenami z materiálu odolného voči oderu, pre vysokú bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu. Ergonomické karabíny Coretec padnú perfektne do ruky a dajú sa ľahko ovládať aj pomocou rukavíc. Otvárajú sa tlakom dlane na protiľahlú stranu. Veľmi jednoduché a účinné riešenie. Mimoriadne veľký otvor umožňuje rýchle a bezpečné zavesenie a odistenie. Toto tlakové otváranie na dlani navyše zabraňuje náhodnému otvoreniu. Hliníková karabína K Coretec má robustný oceľový otvor, ktorý ponúka vysokú bezpečnosť a vynikajúci pomer cena / výkon. Bezpečnostné ramená vyrobené z elastickej tkaniny umožňujú vždy dokonalú manipuláciu. Skvelá voľba na dlhé ferratové pochody a Alpské dobrodružstva. 


  €94
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • CLIMBING TECHNOLOGY HOOK KIT SLIDER Doprava zadarmo Kód: 9563
  Skladom (1 ks)

  V ťažkom mieste potrebujete rýchlo precvaknout a moc sa nezdržiavať. A presne toto vie tento ferratový set od talianskeho výrobcu Climbing Technology s extra veľkými dlaňovými karabínami. U pása sa vám navyše pohojdáva jeden z najmenších tlmičov pádu na trhu s patentovanou konštrukciou pre progresívne brzdenie a nízku rázovú silu. Skvelé K karabíny s tlakovým otváraním na dlani vám zabezpečia pohodlné presúvanie po ferrate bez zamotávania. 

  €120 (–14 %)
  €103,40
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • salewa set via ferrata ergo tex Akcia Doprava zadarmo Kód: 64
  Vypredané

  Via ferratový tlmič pádu. Nové, vylepšené ergonomické K-LOCK karabíny poskytujú pohodlnú a bezpečnú manipuláciu pri zacvakávaní. Prevratná generácia tlmiču pádu s integrovanými ZIP ROLLER pre ešte väčšiu bezpečnosť. 

  €149,99 (–20 %)
  €119,90
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.