VIA FERRATA

 

Najpredávanejšie

11
205 111205
Značky
 
 

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

   
 • 1 Kód: 442
  Skladom (8 ks)

  Expreskový set SINGING ROCK COLT WIRE je plnohodnotná a vylepšená duralová expreska na viac dĺžkové lezenie, alpské alebo ľadové lezenie. Robustná a za tepla kovaná expreska s drôteným zámkom pre jednoduchšiu manipuláciu. Tvarovaný nos karabíny pre jednoduché zacvakávanie a vycvakávanie.  


  €11,99
     
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • 1 Novinka Kód: 455/9
  Vypredané

  Trojštvrťové lezecké rukavice SINGING ROCK GRIPPY sú odolné a kvalitné 3/4 rukavice s kvalitnej kože, šité kevlarovou niťou. Sú zosilnené na dlaniach a na spodnej prstovej časti. Veľmi obľúbený model. Ideálny na lezenie, via ferrata cesty a reťaze.


  €13,20
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • 1 Novinka Kód: 457
  Skladom (3 ks)

  Veľká HMS karabína SINGING ROCK HECTOR TRIPLE LOCK pre horolezectvo a prácu vo výškach s TRIPLE LOCK poistkou. Je vhodná na istenie, zlaňovanie a kotvenie. Vďaka odľahčenej hot-forged I-beam konštrukcii je karabína pevnejšia, odolnejšia a ľahšia. Veľká svetlosť a vnútorný priestor ľahko zvládnu masívnejšie kotviace body. Ideálna voľba pre všetkých, čo hľadajú kvalitu za rozumnú cenu. Dá sa ovládať aj v rukaviciach.

  €16,80 (–12 %)
  €14,80
     
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 •  
 • 1 Kód: 427
  Vypredané

  Ľahká pružná slučka SINGING ROCK BUNGEE s dvomi ramenami a malými karabínami. Slúži na prepojenie zbraní do ľadu k sedaciemu úväzku a zamedzuje strate alebo pádu zbraní do ľadu. Karabíny môžu byť pripojené k hornej časti alebo dolnému hrotu zbraní.

  €28,99 (–34 %)
  €18,99
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • 91l2v3Xy4vL. SY355 Kód: 1008/XL
  Skladom (1 ks)

  Športové rukavice STUBAI 3/4 FINGER GLOVES, sú unikátne UNI rukavice určené pre outdoorové športy. Majú voľné prsty tak užitočné pri lezení a vrchná časť je maximálne priedušná. Navrhnuté hlavne na teplejšie počasie, aby sa vám čo najmenej potili ruky. Rukavice majú špeciálne vystužené dlane, sú proti šmykové a oderu vzdorné. Navyše poskytujú ľahké polstrovanie. Rukavice sa uzatvárajú manžetou na suchý zips. Ideálna voľba na lezenie, via ferrata zaistené cesty, ale aj bicykle.  

  €33,99 (–18 %)
  €27,99
  Značka: STUBAI Záruka: 2 roky
 • 1 Kód: 634
  Momentálne nedostupné

  Robustná a odolná lezecká prilba STUBAI FUSE LIGHT je kombináciou komfortu a funkčnosti. Prilbu si môžeme nastavovať pomocou kolieska na temene. Je plne odvetraná. Pre svoju pohodlnosť a ľahkú konštrukciu je ideálna pre športové lezenie, tradičné lezenie, tiež na via ferrata cesty.

  €54,99 (–18 %)
  €44,99
  Značka: STUBAI Záruka: 2 roky
 •  
 • C5060 3 Novinka Doprava zadarmo Kód: 451/XL
  Skladom (1 ks)

  Univerzálny horolezecký opasok SINGING ROCK GARNET je ideálna voľba pre všetkých čo dávajú prednosť kvalite a bezpečnosti. Opasok je vhodný na všetky druhy lezeckej aktivity. Nové popruhy sú odolnejšie a lepšie funguje ROCK-LOCK spona. Vynikajúco sedí a netlačí vďaka novému polstrovaniu opaska penou EVA a priedušnou PES látkou, ktorá zároveň viacej odoláva oderom ako jej predchodkyňa.

  €68,99 (–20 %)
  €54,99
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • 1 Tip Doprava zadarmo Kód: 541/UNI
  Skladom

  Extrémne ľahká, super-komfortná a plne odvetraná lezecká prilba SINGING ROCK PENTA, pre svoju pohodlnosť a ľahkú konštrukciu je ideálna pre športové lezenie, tradičné lezenie, tiež na via ferrata cesty. Tvrdá PC škrupina vás chráni pred ostrými predmetmi, zatiaľ čo PS pena pohlcuje silu nárazu. Ochraňuje tak aj krčné stavce na ktoré je vyvíjaný menší tlak pri náraze. Navyše vnútorná výstelka je kompletne odnímateľná a umývateľná. Dokonalá prilba na vaše lezecké aktivity.

   

  €64,99 (–15 %)
  €54,99
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • STUBAI TRIPLE Doprava zadarmo Kód: 598
  Skladom (2 ks)

  Univerzálny horolezecký opasok STUBAI TRIPLE je ideálna voľba pre všetkých, čo dávajú prednosť kvalite a bezpečnosti. Opasok je vhodný na všetky druhy lezeckej aktivity. Nové popruhy sú odolnejšie a lepšie funguje ROCK-LOCK spona. Vynikajúco sedí a netlačí vďaka novému polstrovaniu opaska penou EVA a priedušnou PES látkou, ktorá zároveň viacej odoláva oderom, ako jej predchodkyňa. UNI veľkosť S-XL.


  €59,99
     
  Značka: STUBAI Záruka: 2 roky
 •  
 • 1 Doprava zadarmo Kód: 637
  Skladom (1 ks)

  Extrémne ľahká, super-komfortná a plne odvetraná lezecká prilba STUBAI NIMBUS. Pre svoju pohodlnosť a ľahkú konštrukciu s polykarbonátu je ideálna pre športové lezenie, tradičné lezenie, tiež na via ferrata cesty. Tvrdá PC škrupina vás chráni pred ostrými predmetmi, zatiaľ čo PS pena pohlcuje silu nárazu. Ochraňuje tak aj krčné stavce na ktoré je vyvíjaný menší tlak pri náraze. Má prepracovaný systém odvetrávania s 13 otvormi. Dokonalá prilba na vaše lezecké aktivity.


  €68,99
     
  Značka: STUBAI Záruka: 2 roky
 • Climbing Technology Orion Doprava zadarmo Kód: 1146/BLU
  Skladom (1 ks)

  Extrémne ľahká, odolná a plne odvetraná lezecká prilba CLIMBING TECHNOLOGY ORION. Pre svoju pohodlnosť a ľahkú konštrukciu s polykarbonátu je ideálna pre športové lezenie, tradičné lezenie, tiež na via ferrata cesty. Tvrdá PC škrupina vás chráni pred ostrými predmetmi, zatiaľ čo PS pena pohlcuje silu nárazu. Ochraňuje tak aj krčné stavce na ktoré je vyvíjaný menší tlak pri náraze. Má prepracovaný systém odvetrávania s 14 otvormi. Dokonalá prilba na vaše lezecké aktivity.

  €77,99 (–10 %)
  €69,90
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • Climbing technology Orion Doprava zadarmo Kód: 1149/50-
  Skladom (1 ks)

  Extrémne ľahká, odolná a plne odvetraná lezecká prilba CLIMBING TECHNOLOGY ORION. Pre svoju pohodlnosť a ľahkú konštrukciu s polykarbonátu je ideálna pre športové lezenie, tradičné lezenie, tiež na via ferrata cesty. Tvrdá PC škrupina vás chráni pred ostrými predmetmi, zatiaľ čo PS pena pohlcuje silu nárazu. Ochraňuje tak aj krčné stavce na ktoré je vyvíjaný menší tlak pri náraze. Má prepracovaný systém odvetrávania s 15 otvormi. Dokonalá prilba na vaše lezecké aktivity.

   

  €77,99 (–10 %)
  €69,90
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • SALEWA SET VIA FERRATA PREMIUM ATTAC Doprava zadarmo Kód: 4527
  Skladom (1 ks)

  Ferratový tlmič pádu SALEWA SET VIA FERRATA PREMIUM ATTAC, s pružnými bezpečnostnými ramenami vyrobenými z odolnej textílie pre vysokú bezpečnosť a jednoduchú manipuláciu. Elastické bezpečnostné ramená umožňujú manipuláciu blízko k telu. Jednoduché a ľahko manipulovateľné veľké karabíny. Daju sa ovládať jednou rukou a pohybom dlane. Skvelo sa premiestňujú a precvakávajú. Jednoduchá manipulácie. Tlmič sa v prípade pádu postupne odparáva a zjemní tak dopad do sedaku. Váha od 40 do 120 kíl.

  €90 (–11 %)
  €79,90
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • PETZL SCORPIO VERTIGO Novinka Doprava zadarmo Kód: 3939
  Skladom (1 ks)

  Ferratový set PETZL SCORPIO VERTIGO je určený pre užívateľov vážiace od 40 do 120 kg podľa novej normy EN 958: 2017. Je veľmi kompaktný a ľahký, ľahko sa používa vďaka karabínam VERTIGO WIRE-LOCK na elastických slučkách. Ergonomické karabíny Vertigo Wire-Lock s automatickou poistkou zámku sa prispôsobí dlaniam všetkých veľkostí. Naťahovacie HDPE (high-density polyethylene) slučky a hliníkové karabíny sú veľmi odolné. Skvelá voľba na časté nasadenie. Jednoduché použitie. 

  €99 (–17 %)
  €82
     
  Značka: PETZL Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SPRING Doprava zadarmo Kód: 1152
  Vypredané

  Ferattový tlmič pádu CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SPRING je klasický a odolný tlmič pádov a ideálne istenie aj na náročných via ferratach zaistených cestách. Pohodlné zacvakávanie zaisťujú Karabíny typu double-gate typu K s ochranou proti opotrebovaniu. Samozrejmosťou je zabudovaný tlmič, ktorý sa v prípade pádu odparáva postupne a minimalizuje tak dopady pošmyknutia. Veľké karabíny a pohodlné otváranie sa vám postarajú o ideálne zacvakávanie a bezpečné precvakávanie. Výrobok je dodávaný vo vlastnom sieťovom vrecku.

   

  €96 (–14 %)
  €83
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • 1 Doprava zadarmo Kód: 622
  Skladom (1 ks)

  Ferattový tlmič pádu STUBAI X1 VIA FERRATA je klasický a odolný tlmič pádov a ideálne istenie aj na náročných via ferratach zaistených cestách. Pohodlné zacvakávanie zaisťujú Y shaped karabíny s poistkou odomknutia pri 27kN. Samozrejmosťou je zabudovaný tlmič, ktorý sa v prípade pádu odparáva postupne a minimalizuje tak dopady pošmyknutia. Veľké karabíny a pohodlné otváranie sa vám postarajú o ideálne zacvakávanie a bezpečné precvakávanie.

  €99,99 (–10 %)
  €89,99
     
  Značka: STUBAI Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY K ADVANCE SPRING FERRATA SET Doprava zadarmo Kód: 4077
  Externý sklad (1 ks)

  Prvo triedna technológia CLIMBING TECHNOLOGY K ADVANCE SPRING, ferratového setu je vybavená dvoma K robustnými karabínami s patentovanou ochranou proti opotrebeniu. Ergonomicky tvarovaných K karabín a jednoduchého otvárania prostredníctvom tlaku dlaní na systém otvárania. Otváranie karabín je dokonca farebne rozlíšené, aby ste sa nemohli pri nasadení pomýliť. Ferratový tlmič pádu má nosnosť do 120 kg. Elastické pútka, uľahčujú manipuláciu pri ťažkých ferratách. Tlmič je prešívaný pomocou kotvového stehu a v prípade pádu sa postupne odparáva, aby spomalil dopad. Je skrytý vo vode odolnom puzdre zo zipsom. Dá sa vždy ľahko skontrolovať či je v poriadku. Skvelá voľba pre náročné feraty od C-E. 

  €115 (–17 %)
  €94,99
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY REVOLVING K SET Doprava zadarmo Kód: 1140
  Vypredané

  Revolučný via ferratový set od CLIMBING TECHNOLOGY REVOLVING K SET, je via ferratový set s lanovým tlmičom pádu. Sada obsahuje karabíny s dvojitým zámkom K (K-Advance), ktorý má patentovaný systém brániaci zamotaniu popruhov. Tlmič pádu je chránený silným vreckom na zips pre ľahkú kontrolu. Sada Revolving K-Set je dodávaná vo vlastnom prepravnom vrecku. Ľahučká manipulácia aj vďaka veľkým karabínam. Manipulácia jednou rukou. Jednoduché a bezpečné odcvakávanie a preistovanie po ferrate. Ľahučký a odolný model.

   

  Hmotnosť sady je 530 gramov.


  €94,99
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 24 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.