Karakoram.sk nájdete na GLAMI.sk

Cepíny

 
69
110 169110
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • CLIMBING TECHNOLOGY HOUND PLUS Doprava zadarmo Kód: 1155/70
  CLIMBING TECHNOLOGY HOUND PLUS
  Skladom (1 ks)

  Prvotriedny vysokohorský cepin CLIMBING TECHNOLOGY HOUND PLUS je prvotriedny expedičný cepin určený do náročného horského terénu, pre náročné výstupy, do mixov a na ľadovce ÁLP. Hlava cepinu je z kvalitnej a ťažšej  Cr-MO oceli, pre lepší záber do ľadu a na mixe kameňa a ľadu. Rúčka cepinu je dole plne pogumovaná protišmykovou gumou. Cepin sa dodáva tiež s kvalitným pútkom na ruku. Lopatka je špeciálne navrhnutá na rýchle kopanie plošín a stupienkou.

  €98,99 (–9 %)
  od €90
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBIMG TECHNOLOGY ALPIN TOUR LIGHT Akcia Doprava zadarmo Kód: 4041/50
  CLIMBIMG TECHNOLOGY ALPIN TOUR LIGHT
  Vypredané

  Horolezecký cepin CLIMBING TECHNOLOGY ALPIN TOUR LIGHT, je určený pre skialpinizmus a turistiku vo vysokohorskom teréne. Má mierne tvarovanú rukoväť, ktorá zvyšuje jeho pevnosť, profilovanie uľahčuje použitie na stredne strmých svahoch. Je vyrobený z eloxovanej ľahkej zliatiny, preto je veľmi ľahký; rukoväť je ukončená hrotom; cepín veľmi dobre padne do ruky. Hrot vďaka svojmu tvaru a ťažšiemu ťažisku skvelo preniká do snehu a ľadu. 

  €98 (–29 %)
  €69,99
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • 1 Doprava zadarmo Kód: 2538/65
  SALEWA ALPINE-X ICE AXE
  Skladom

  Ľahký, odolný, extra tvrdý SALEWA APIN X cepin, vďaka ergonomickému tvaru je obzvlášť pohodlný pri nosení v ruke. Jeho silná, agresívna oceľová čepeľ poskytuje lepšiu penetráciu v strmých alpských žľaboch a pri ľadovcových túrach. Ľahko a efektívne hryzie do snehu a ľadu a je bezpečnejší ako predchodcovia. Hmotnosť koncentrovaná do hlavice cepinu.  Ostrí a vymeniteľný spodný hrot. Parádna novinka pre zimné dobrodružstva

  €130 (–15 %)
  od €109,99
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom