Úväzy

 

Najpredávanejšie

54
75 15475
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • C5060 3 Novinka Doprava zadarmo Kód: 451/XL
  Skladom (1 ks)

  Univerzálny horolezecký opasok SINGING ROCK GARNET je ideálna voľba pre všetkých čo dávajú prednosť kvalite a bezpečnosti. Opasok je vhodný na všetky druhy lezeckej aktivity. Nové popruhy sú odolnejšie a lepšie funguje ROCK-LOCK spona. Vynikajúco sedí a netlačí vďaka novému polstrovaniu opaska penou EVA a priedušnou PES látkou, ktorá zároveň viacej odoláva oderom ako jej predchodkyňa.

  €68,99 (–20 %)
  €54,99
  Značka: SINGING ROCK Záruka: 2 roky
 • STUBAI TRIPLE Doprava zadarmo Kód: 598
  Skladom (2 ks)

  Univerzálny horolezecký opasok STUBAI TRIPLE je ideálna voľba pre všetkých, čo dávajú prednosť kvalite a bezpečnosti. Opasok je vhodný na všetky druhy lezeckej aktivity. Nové popruhy sú odolnejšie a lepšie funguje ROCK-LOCK spona. Vynikajúco sedí a netlačí vďaka novému polstrovaniu opaska penou EVA a priedušnou PES látkou, ktorá zároveň viacej odoláva oderom, ako jej predchodkyňa. UNI veľkosť S-XL.


  €59,99
     
  Značka: STUBAI Záruka: 2 roky
 • EDELRID JAY II Doprava zadarmo Kód: 6152
  Skladom (1 ks)

  Horolezecký opasok EDELRID JAY II, ponúka pohodlie prostredníctvom chytrých detailov. Bedrový pás je typický všestranný a môže byť použitý rovnako dobre pri športovom lezení ako aj v alpskom teréne. Štyri slučky poskytujú dostatok priestoru na umiestnenie expresiek, karabín, vklínencov a friendy a iné, čo potrebujete pri výstupoch. Najme pri dlhšom zavesení v úväze oceníte jej komfort a minimálne tlačenie. Opasok má ergonomicky tvarovaný bedrová pas. 3D sieťovú výplň. Jednou rukou ovládane ROCK-LOCK spony. Popruhy okolo stehien sú príjemné a nedajú sa zamotať vďaka vylepšenému uchyteniu a rozdeleniu na bod úväzu lana. Parádny dizajn.  

  €70 (–7 %)
  €64,99
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 •  
 • SALEWA ROCK PURE HOROLEZECKÝ SEDÁK Novinka Doprava zadarmo Kód: 2508/XL
  Skladom (1 ks)

  Ľahký, pohodlný unisex postroj, ktorý umožňuje úplnú voľnosť pohybu - postavený pre ambicióznych horolezcov to je SALEWA ROCK PURE, je ľahký, pohodlný unisex postroj, ktorý dáva ambicióznym horolezcom optimálnu voľnosť pohybu. Vďaka našim popruhom s premenlivou šírkou s užšími časťami pri sponách, aby sme ušetrili váhu a širšie časti v oblastiach s vysokým tlakom, aby ste dosiahli bezkonkurenčný komfort. Okrem toho dizajn SALEWA Evobelt kombinuje flexibilitu plávajúceho pásového pásu s komfortnou, priedušnou pevnou výplňou 3D mesh, aby sa zabezpečilo správne sústredenie vášho postroja a jeho (štyroch) otvoroch. S ľahkou hliníkovou a nehrdzavejúcou oceľou 90SafX .  Štyri pútka (dva mäkké a dve lisované) a dve pútka na karabíny a dve pomocné slučky zo symetrickými, nastaviteľnými EvoBelt vždy na dosah.

  €79,99 (–14 %)
  €68,99
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • EDELRID WING Novinka Doprava zadarmo Kód: 6149
  Skladom (1 ks)

  Horolezecký opasok EDELRID WING, je kombináciou všestrannosti a nízkej hmotnosti. Tento veľmi ľahký opasok takmer nič neváži. Ideálny pre Alpské dobrodružstva, kde sa počíta každý gram. Pohodlie opaska zaručuje aj 3D sieťová výplň opaska, pre jemnejšie nosenie a dopad. Laminovaná konštrukcia optimalizuje rozloženie napätia a tlaku pri sedení. Dá sa rýchlo aj jednou rukou nastaviť veľkosť na bedrách aj nohách. Uväzový bod je navrhnutý tak, aby pri nadmernej opotrebovanosti indikovali červené nite kedy je čas na zmenu popruhu. Chytrý detail nájdete aj v dvoch pružných materiálových slučkách, ktoré sú umiestnené vzadu a ktoré spôsobujú, že nosenie pásu s batohom je príjemnejšie. Pre priateľov na ľadové lezenie boli tiež zvážené dve možnosti upevnenia na skrutky s ľadom a magnéziové vrecko môže byť tiež pripojené k extra slučke

  €86 (–13 %)
  €75
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.