OUTDOOROVÉ VYBAVENIE

 

Najpredávanejšie

49
552 149552
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom

   
 • KARITRAA VOSSA TERMO SPODKY Akcia Doprava zadarmo Kód: 274/M
  Skladom (1 ks)

  Dámske termo nohavice KARI TRAA VOSSA PANT sú veľmi atraktívne termo nohavice zo 100% veľmi jemnej merino vlny. Odolávajú pachom a vďaka 4-way stretch sa naťahujú všetkými smermi, čiže sadnú na každú postavu. Ideálna a kvalitná základná vrstva do chladného počasia. Majú odolný elastický pás. Pre všetky druhy outdoorových aktivít.

  €69,99 (–29 %)
  €49,99
  Značka: KARI TRAA Záruka: 2 roky
 • ZAJO MONTANA 2 TENT Doprava zadarmo Kód: 4227
  Vypredané

  Dvojmiestny overený a spoľahlivý stan ZAJO MONTANA 2 TENT, vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Stan je dobre vetrateľný. Zákazníkmi overená klasika, ktorú obľubujú mladí ľudia na výletoch a festivaloch, kempujúci dobrodruhovia na ich drobných expedíciách alebo rybári, ktorí chcú mať pohodlie a ochranu na ich „rybačkách“.

  €119,90 (–42 %)
  €69,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO VENTURE +5 REGULAR Doprava zadarmo Kód: 3006/210
  Skladom (1 ks)

  Priedušný, múmiový spací vak na všestranné použitie. Perfektný spoločník na leto s funkčnou mäkkou výplňou ZAJO VENTURE +5 REGULAR, je jednoduchý, robustný, všestranný a spĺňa všetky dôležité funkcie. Použité materiály ukážu svoje silné stránky v teplejších klimatických podmienkach. Jednoducho sa ošetrujú, izolujú aj za vlhka, sú priedušné, rýchlo-schnúce a odolné. Syntetická výplň je vyrobená z high-tech dutých vlákien, ktoré ponúkajú vysokú izoláciu a dlhotrvajúci výkon. Spacie vaky Venture majú dlhý dvojcestný zips s vnútornou klopou zabraňujúcou zadrhávaniu zipsu. Vysoko výkonná výplň LoftPlus a tepelný golier udržia telesné teplo po dlhú dobu. Kľúče, telefón alebo vreckovky hravo schováš vo vnútornom vrecku. Všetky sťahovacie gumičky sú ľahko ovládateľné jednou rukou. Tento spací vak je určený na používanie v lete, alebo ako spodná vrstva v systéme vrstvenia spacích vakov po celý rok.

  €124,90 (–40 %)
  €74,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 •  
 • ZAJO MONTANA 3 TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 2988
  Externý sklad (1 ks)

  Jednoduchý odskúšaný, voči vode odolný stan ZAJO MONTANA 3 TENT, je vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Stan je dobre vetrateľný. Zákazníkmi overená klasika, ktorú obľubujú mladí ľudia na výletoch a festivaloch, kempujúci dobrodruhovia na ich drobných expedíciách alebo rybári, ktorí chcú mať pohodlie a ochranu na ich „rybačkách“.

  €129,90 (–38 %)
  €79,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO VENTURE -5 REGULAR Doprava zadarmo Kód: 3012/210
  Skladom (1 ks)

  Priedušný, 3-sozónny, múmiový spací vak na všestranné použitie. Perfektný spoločník pre chladnejšie jesenné počasie s funkčnou mäkkou výplňou ZAJO VENTURE -5 REGULAR, je jednoduchý, robustný, všestranný a spĺňa všetky dôležité funkcie. Použité materiály ukážu svoje silné stránky v chladnejších klimatických podmienkach. Jednoducho sa ošetrujú, izolujú aj za vlhka, sú priedušné, rýchlo-schnúce a odolné. Syntetická výplň je vyrobená z high-tech dutých vlákien, ktoré ponúkajú vysokú izoláciu a dlhotrvajúci výkon. Spacie vaky Venture majú dlhý dvojcestný zips s vnútornou klopou zabraňujúcou zadrhávaniu zipsu. Vysoko výkonná výplň LoftPlus a tepelný golier udržia telesné teplo po dlhú dobu. Kľúče, telefón alebo vreckovky hravo schováš vo vnútornom vrecku. Všetky sťahovacie gumičky sú ľahko ovládateľné jednou rukou. Tento spací vak je určený na 3 sezónne používanie a zabezpečí ti teplo aj pod bodom mrazu.

  €144,90 (–38 %)
  €89,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • FERRINO NIGHTEC 600 LITE PRO L Tip Doprava zadarmo Kód: 3084
  Externý sklad (1 ks)

  Múmiový spací vak FERRINO NIGHTEC 600 LITE PRO L, je vak do -21 ° C, hmotnosť 1,4 kg. Použitá syntetická náplň z mikrovlákna je zárukou maximálneho tepelného komfortu a nízkej váhy. Pre spríjemnenie pobytu v spacáku, je vybavený taktiež zipsom z druhej strany. Kompresný obal. Vynikajúci stan do náročných podmienok.  

  €140 (–16 %)
  €117,30
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 •  
 • ZAJO NORSK 2 NEO TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 2985
  Vypredané

  Najpredávanejší stan ZAJO NORSK 2 NEO TENT, vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Vďaka dvom, oproti sebe umiestneným vstupom je stan nie len dobre vetrateľný, ale aj uľahčuje vstup dovnútra. Skvelá voľba na výpady do divočiny. Jednoduchá montáž, skvela váha, odolnosť. Všestranný stan pre naše hory. 

  €229,90 (–48 %)
  €119,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO NORSK 2 NEO TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 3417
  Vypredané

  Vynikajúci stan ZAJO NORSK 2 NEO TENT, vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Vďaka dvom, oproti sebe umiestneným vstupom je stan nielen dobre vetrateľný, ale aj uľahčuje vstup dovnútra. Ideálny stan do prírody a na oddych v horách a festivaloch. 

  €229,90 (–48 %)
  €119,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO NORSK 3 NEO TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 3420
  Vypredané

  Najpredávanejší stan ZAJO NORSK 3 NEO TENT, vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Vďaka dvom, oproti sebe umiestneným vstupom je stan nie len dobre vetrateľný, ale aj uľahčuje vstup dovnútra. Skvelá voľba na výpady do divočiny. Jednoduchá montáž, skvela váha, odolnosť. Všestranný stan pre naše hory. 

  €249,90 (–48 %)
  €129,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 •  
 • ZAJO LAPLAND 2 TENT Akcia Novinka Doprava zadarmo Kód: 3411
  Skladom (1 ks)

  Ľahký a stabilný tunelový stan s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou. Jednoducho sa rozkladá, je dobre vetrateľný a má množstvo praktických vychytávok ZAJO LAPLAND 2 TENT, je dvojmiestny stan tunelového typu. Najlepšia voľba do akýchkoľvek poveternostných podmienok. Nízka hmotnosť, pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť a veľký vnútorný priestor sú kľúčové vlastnosti stanu Lapland 2. Je výbornou voľbou pre všetky ročné obdobia aj nadmorskej výšky. Navrhnutý bol pre dobrodruhov, ktorí stavajú svoj stan každý deň na inom mieste, no môže byť efektívne použitý aj na účely základného tábora. Vzhľadom k svojmu vynikajúcemu pomeru hmotnosti, odolnosti a kompaktnému pôdorysu je vhodný pre extrémnych používateľov ako sú polárny cestovatelia, horolezci, expediční horolezci a horský vodcovia.

  €299,90 (–50 %)
  €149,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO LAPLAND 3 TENT Akcia Novinka Doprava zadarmo Kód: 3408
  Externý sklad (1 ks)

  Ľahký a stabilný tunelový stan s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou. Jednoducho sa rozkladá, je dobre vetrateľný a má množstvo praktických vychytávok ZAJO LAPLAND 3 TENT, je trojmiestny stan tunelového typu. Najlepšia voľba do akýchkoľvek poveternostných podmienok. Nízka hmotnosť, pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť a veľký vnútorný priestor sú kľúčové vlastnosti stanu Lapland 3. Je výbornou voľbou pre všetky ročné obdobia aj nadmorskej výšky. Je navrhnutý pre dobrodruhov, ktorí stavajú svoj stan každý deň na inom mieste, no môže byť efektívne použitý aj na účely základného tábora. Vzhľadom k svojmu vynikajúcemu pomeru hmotnosti, odolnosti a kompaktnému pôdorysu je vhodný pre extrémnych používateľov ako sú polárny cestovatelia, horolezci, expediční horolezci a horský vodcovia.  

  €349,90 (–51 %)
  €169,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO LAPLAND 4 TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 2979
  Vypredané

  Ľahký a stabilný tunelový stan s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou ZAJO LAPLAND 4 TENT, je štvormiestny stan tunelového typu. Najlepšia voľba do akýchkoľvek poveternostných podmienok. Nízka hmotnosť, pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť a veľký vnútorný priestor sú kľúčové vlastnosti stanu Lapland 4. Je výbornou voľbou pre všetky ročné obdobia aj nadmorskej výšky. Vyvinutý bol  pre dobrodruhov, ktorí stavajú svoj stan každý deň na inom mieste, no môže byť efektívne použitý aj na účely základného tábora. Vzhľadom k svojmu vynikajúcemu pomeru hmotnosti, odolnosti a kompaktnému pôdorysu je vhodný pre extrémnych používateľov ako sú polárny cestovatelia, horolezci, expediční horolezci a horský vodcovia.

  €399,90 (–55 %)
  €179,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 •  
 • ZAJO CHAMONIX DOWN -5 REGULAR Doprava zadarmo Kód: 3015/185
  Externý sklad (1 ks)

  Chamonix Down -5 je teplý spací vak navrhnutý do chladných podmienok ZAJO CHAMONIX DOWN -5 REGULAR, je z antibakteriálneho a vode-odpudivého kačacieho páperia DOWNTEK 90/10 – 700 cuin dokonale udrží vaše teplo a komfort. Prémiový, ľahký a odolný materiál PERTEX® Endurance vytvára excelentný štít pred všetkými vrtochmi počasia. Kľúčom ku komfortnému spánku je ľahká a jemná podšívka z PERTEX® Microlight. Množstvo vychytáviek, ako sú 3D anatomický tvar, časti z jemného mikroflísu, šilt na kapucni, sťahovanie vnútorného goliera a kapucne, robia z tohto spacieho vaku skutočného borca. Ak ste v outdoore doma, Chamonix Down je tvoja správna voľba. Spolu s profesionálnymi horolezcami, horskými vodcami a medzinárodným testovacím laboratóriom sme pre vás vyvinuli to najlepšie - bez kompromisov.

  €399,90 (–50 %)
  €199,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO GOTLAND 1 UL Doprava zadarmo Kód: 2976
  Vypredané

  Celoročný veľmi ľahučký a predsa pevný stan ZAJO GOTLAND 1 UL, pozostávajúca z 1 duralovej tyče a 4 krátkych sklolaminátových tyčí v rohoch  a vytvára viac vnútorného priestoru a tým vám stan ponúka viac pohodlia. Použitím duralovej tyče značky YUNAN sme docielili väčšiu pružnosť a pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Jedinečný systém usporiadania kotviacich lán do tvaru W, systém ventilácie, ktorý udrží kondenzovanie vlhkosti ľahko pod kontrolou a priestranná predsieň robia tento stan výbornou voľbou pre sólo dobrodruhov. Hodí sa najmä pre tých, ktorí v batohu počítajú každý gram a chcú stan s hmotnosťou nepresahujúcou 1 kg na osobu. Či ste fotograf v divočine, profesionálny horolezec, lovec, alebo iný dobrodruh, ktorý nesie so sebou veľkú výbavu, stan s nízkou hmotnosťou je presne to, čo potrebujete. Vnútorný stan môžete kedykoľvek ľahko odstrániť a tým získate ultraľahký priestranný prístrešok bez podlahy. Gotland 2 využijete až 4 spôsobmi postavenia: vonkajší stan + vnútorný stan + prídavná podlaha, vonkajší stan + vnútorný stan, vonkajší stan + prídavná podlaha, alebo iba vonkajší stan.

  €329,90 (–39 %)
  €199,99
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • FERRINO LIGHTEC 800 DUVET Tip Doprava zadarmo Kód: 3087
  Skladom (1 ks)

  Parádny páperový spací vak FERRINO LIGHTEC 800 DUVET, je ideálny pre tých, kto od spacieho vaku očakávajú maximálny výkon - Nízka hmotnosť, Vynikajúce izolačné vlastnosti a kompaktné rozmery. Vďaka 3D tvarovanej spodnej časti vak ponúka viacej pohodlia a komfortu. Náročný stan do drsného počasia. 

  €220 (–7 %)
  €204
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 •  
 • FERRINO LIGHTENT 3 Tip Doprava zadarmo Kód: 3090
  Externý sklad (1 ks)

  Jednoduchý odolný kompaktný stan pre tri osoby FERRINO LIGHTEC 3, je najľahším dvojplášťovým stanom od Ferrino. Na jeho postavenie stačia dve profilové tyče. Má dva vchody. Je skvele odvetraný, tyče sú z duralu. 

  €259,90 (–21 %)
  €205,50
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 • FERRINO NEMESI 2 Novinka Doprava zadarmo Kód: 3096
  Skladom (1 ks)

  Samonosný ultraľahký stan FERRINO NEMESI 2, s hmotnosťou len 2,3 kg pre 2 osoby z nehorľavého materiálu, s duralovou konštrukciou s radiálnymi spojkami pre ľahkú stavbu a maximálny úžitkový priestor. Nové radiálne spojky prútov výrazne odľahčujú stan (využíva menej prútov), zväčšujú vnútorný priestor a spevňujú konštrukciu stanu.

  €250 (–18 %)
  €205,50
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 • FERRINO PHANTOM 2 Doprava zadarmo Kód: 3099
  Externý sklad (1 ks)

  Ľahký stan pre dve až tri osoby ktorý ponúka mnoho priestoru a výbornú ventiláciu vďaka duralovej konštrukcii a dvojitými vstupmi s prednou a zadnou predsienkou. FERRINO PHANTOM 2.

  €250 (–9 %)
  €228
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.