Karakoram.sk nájdete na GLAMI.sk

DEVOLD


Devold of Norway je jednou z najstarších outdoorových značiek. Príbeh Devoldu začal v dobách prvých veľkých polárnych expedícií. Spoločnosť založená v roku 1853 na západnom pobreží Nórska sa už vyše 169 rokov venuje vývoju a inováciám spracovania vlny s cieľom ponúknuť vlnené oblečenie bez kompromisu v kvalite, komforte a ochrane nepriazni počasia.

Devold of Norway je majstrom vlny. Spracovaniu vlny sa venuje od roku 1853. Za tú dobu sa vďaka našim zákazníkom (teda možno aj vami) etablovali ako svetová jednotka a líder trhu s vlneným oblečením.

Vlnu si sami spracovávajú a ich výrobné závody sa nachádzajú výhradne v Európe. Ako jediní celý proces produkcie vlny kontrolujú, a to od strihu oviec, cez pradenie priadze, až po tkanie pletenín a šitie finálneho výrobku.

55
56 15556
   
 • GREY MELANGE NIGHT Kód: 17003/L2
  DEVOLD Hiking Man Shirt
  Skladom (1 ks)

  Pánske tričko s dlhým rukávom z 100% Merino.

  Pánske tričko s dlhým rukávom Hiking T-shirt z radu Devold® HIKING. Extrémne pohodlné a stále elegantné tričko základnej vrstvy.

  Ľahké a mäkké tričko s krátkym rukávom upletené z veľmi jemnej Merino vlny sa vyznačuje izolačnými a aktívnymi termoregulačnými vlastnosťami. Udrží teplotu Vášho tela v optimálnom rozmedzí pri menej aeróbnych outdoorových aktivitách. Ideálne napríklad na trekking, horolezecké výpravy.

  Hiking T-Shirt Vás udrží v suchu a pohode aj počas náročnejšieho výstupu. Vďaka priliehavému strihu môže materiál pohlcovať telesnú vlhkosť a odvádzať ju od tela. Panely zo sieťoviny na strategických miestach odvetrávajú prebytočné teplo. Suchá pokožka znamená nižšie tepovú frekvenciu a menej uvoľnenú kyselinu mliečnu. Svaly sa menej unavujú a vy môžete zostať vonku dlhšie.

  Pre každý deň v prírode, na všetky cesty.


  od €55
  Značka: DEVOLD Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom