Karakoram.sk nájdete na GLAMI.sk

Lezečky

 

Najpredávanejšie

65
120 165120
Značky

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

   
 • OCÚN Crest QC Tip Kód: 8660/7-5
  OCÚN Crest QC
  Skladom (1 ks)

  Veľmi pohodlná lezečka pre začínajúcich lezcov.

  Univerzálna a pohodlná lezecká obuv Ocún Crest QC so zapínaním na suchý zips. Je určená pre začiatočníkov. Vhodná pre indoor lezenie alebo lezenie na skalách.

  Lezečka Crest je synonymom pre pohodlie. Charakterizuje ju rovný profil, takmer nulová asymetria a pohodlie, dobre padnúca päta. Je primárne určená začínajúcim lezcom. Napriek tomu je nečakane presná na stupoch umelých stien i skál. Slipperová konštrukcia s jedným suchým zipsom sa stará o ľahké obúvanie a vyzúvanie. Podošva a pogumovanie špičky s dlhou životnosťou znesú aj drsné zaobchádzanie pri boulderingu.


  €65
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • OCÚN CREST LU Tip Kód: 8663/7-5
  OCÚN CREST LU
  Externý sklad

  Veľmi pohodlná lezečka pre začínajúcich lezcov.

  Lezečka Ocún Crest znamená pohodlie. Rovný profil a takmer nulová asymetria, pohodlná päta. Vďaka šnúrkam ešte jednoduchšie presnejšie a pohodlnejšie dotiahnutie umožňujúce celodenné lezenie. Podošva a pogumovanie špičky s veľkou životnosťou, ktoré znesú aj drsné zaobchádzanie.


  €67
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • OCÚN STRIKE LU Tip Doprava zadarmo Kód: 8657/7
  OCÚN STRIKE LU
  Externý sklad (1 ks)

  Pohodlná lezečka pre celodenné lezenie.

  Lezečka Ocún Strike je typická all-round topánka. Ľahká asymetria a systém rýchleho šnurovania pre presnejšie a pevnejšie fixáciu nohy jej poskytujú výkonnostné charakter. Je pre tých, ktorí potrebujú dostatok výkonu pri zachovaní možnosti celodenného nosenie. Rovný profi l topánky, voľnejšia päta a polstrovaný jazyk poskytujú komfort potrebný celodennému lezeniu na skalách alebo viacdĺžkovému lezeniu.


  €75
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 •  
 • Ocún Strike QC Tip Doprava zadarmo Kód: 8654/7-5
  Ocún Strike QC
  Externý sklad (1 ks)

  Pohodlná lezečka pre celodenné lezenie.

  Ocún Strike je typická all-round topánka. Ľahká asymetria jej poskytuje športový charakter. Je pre tých, ktorí potrebujú dostatok výkonu pri zachovaní možnosti celodenného nosenia. Rovný profil topánky, voľnejšia päta a polstrovaný jazyk poskytujú komfort potrebný pre celodennému lezeniu a bouldrovaniu.


  €75
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • 29b Tip Doprava zadarmo Kód: 8642/7-5
  OCÚN Pearl LU
  Externý sklad (1 ks)

  Legendárna výkonnostná lezečka pre úzku nohu.

  Lezečka Ocún Pearl LU je rokmi preverená výkonnostná topánka s radikálnym prehnutím a s miernou asymetriou vybavená lepivou podošvou Grippin Edge. Vďaka tomu topánka podrží v previsoch, na tenkých lištách a v jamkách. Špeciálny strih zaisťuje správnu kombináciu pevnosti a citlivosti tejto lezečky. O komfort sa postará systém rýchleho šnurovania, polstrovaný jazyk a zvýšená päta.


  €85
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • 2681b Tip Doprava zadarmo Kód: 8651/7-5
  Ocún JETT LU
  Skladom (1 ks)

  Spoľahlivá lezečka vhodná aj pre celodenné lezenie.

  Pre oba modely lezečky Jett bolo vytvorenené úplne nové kopyto so strednou asimetriou a zväčšeným priestorom v oblasti nártu a špičky. Masívne pogumovanie umožňuje spoľahlivé použitie päty a špičky pri technickom lezení. Bezšvový strih päty a extrémne priedušný jazyk prispievajú k maximálnemu komfortu. Podrážka je vyrobená z najpriľnavejšej gumy CAT 1.5. Tuhá výstelka sa stará o väčšiu stabilitu lezca na malých stupoch. Zatiaľ čo vnútorná stielka je z jemnej hovädzej kože. Jett LU a Jett QC majú spoločné to podstatné- sebavedomo balancujú medzi komfortom a lezeckým výkonom. Jett LU má šnurovanie, ktoré vedie až po špičku kde je kryté proti odreniu. Vďaka šnurovaniu sa perfektne prispôsobí všetkým typom chodidla.


  €89
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 •  
 • OCÚN Jett QC Novinka Doprava zadarmo Kód: 8648/7-5
  OCÚN Jett QC
  Skladom (1 ks)

  Športová lezečka, ktorá nerezignuje na pohodlie.

  Pre oba modely lezečky Jett bolo vytvorenené úplne nové kopyto so strednou asimetriou a zväčšeným priestorom v oblasti nártu a špičky. Masívne pogumovanie umožňuje spoľahlivé použitie päty a špičky pri technickom lezení. Bezšvový strih päty a extrémne priedušný jazyk prispievajú k maximálnemu komfortu. Podrážka je vyrobená z najpriľnavejšej gumy CAT 1.5. Tuhá výstelka sa stará o väčšiu stabilitu lezca na malých stupoch. Zatiaľ čo vnútorná stielka je z jemnej hovädzej kože. Jett LU a Jett QC majú spoločné to podstatné- sebavedomo balancujú medzi komfortom a lezeckým výkonom. Jett QC fixuje chodidlo pomocou protichodných suchých zipsov. Volia ju predovšetkým tí , ktorí preferujú rýchle obúvanie.


  €89
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • OCÚN Oxi Lady Tip Doprava zadarmo Kód: 8633/7-5
  OCÚN Oxi Lady
  Skladom (1 ks)

  Výkonnostná boulderingová lezečka v dámskom prevedení.

  Ocún Oxi Lady je dámska boulderingová lezečka. Vysoké pogumovanie prednej i pätovej časti, pohodlné a rýchle obúvanie, výborná citlivosť špičky i päty - to všetko robí z tejto lezečky Ocún OXI S ideálnu zbraň pre lezcov špecializujúcich sa na bouldering. Vďaka špeciálnemu pogumovaniu je Oxi perfektná pri patovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch, ktorých je bouldering na najvyššej úrovni plný.

  Zapínanie jedným pásikom zjednodušuje obúvanie a vyzúvanie, zároveň zaisťuje dokonalú fixáciu topánky na nohe.

  €95 (–6 %)
  €89
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • Ocún Oxi LU Tip Doprava zadarmo Kód: 8627/7-5
  Ocún Oxi LU
  Skladom (1 ks)

  Výkonnostná lezečka Ocún OXI LU vhodná do tradičných ciest a špár. Vyššia tuhosť konštrukcie v porovnaní s ostatnými modelmi robí z Oxi LU univerzálne použiteľnú lezečku. Šnurovanie umožňuje perfektné utiahnutie topánky na nohe a navyše neprekáža pri lezení špár. Vyššie pogumovanie lezečku v špárach chráni pred predratím a zvyšuje trenie. Oxi LU je lezečka vhodná pre športové lezenie aj do tradičných ciest.

  €95 (–6 %)
  €89
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 •  
 • Ocún OXI S Tip Doprava zadarmo Kód: 8630/7-5
  Ocún OXI S
  Skladom (1 ks)

  Boulderingová lezečka pre výkonnostný lezcov.

  Vysoké pogumovanie prednej i pätovej časti, pohodlné a rýchle obúvanie, výborná citlivosť špičky i päty - to všetko robí z tejto lezečky Ocún OXI S ideálnu zbraň pre lezcov špecializujúcich sa na bouldering. Vďaka špeciálnemu pogumovaniu je Oxi perfektná pri patovaní, špičkovaní a ďalších technicky náročných krokoch, ktorých je bouldering na najvyššej úrovni plný. Zapínanie jedným pásikom zjednodušuje obúvanie a vyzúvanie, zároveň zaisťuje dokonalú fixáciu topánky na nohe.Oxi je lezečka, ktorú obúva Ocún ambasádor Alban Levier na pretekoch Svetového pohára v boulderingu.

  €95 (–6 %)
  €89
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • OCÚN Rebel QC Tip Doprava zadarmo Kód: 8639/7-5
  OCÚN Rebel QC
  Externý sklad (1 ks)

  Rebel QC je určený lezcom, ktorým záleží na výkone a zároveň si potrpia na komforte pri lezení. Vďaka asymetrickej konštrukcii a prehnutí Rebel QC charakter high-end topánky. Topánka poskytuje väčší komfort a je prístupnejšia aj pre rekreačných lezcov. Pre ďalšie zvýšenie komfortu nosenia aj obúvanie slúžia protismerné suché zipsy a delený polstrovaný jazyk. 

  €90 (–1 %)
  €89
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • OCÚN Ozone Plus Novinka Doprava zadarmo Kód: 8618/8-5
  OCÚN Ozone Plus
  Skladom (1 ks)

  Ozone Plus je skvelá voľba pre lezcov so širšími chodidlami.všetky prednosti výkonnostné lezečky Ozone s patentovanou konštrukciou 3-Force Systém, ktorá zvyšuje jej torznú stabilitu a umožňuje lezcom stáť aj na miniatúrnych stupoch a lištách. Vysoká torzná stabilita lezečky Ozone Plus pomáha ustáť miniatúrne stupy aj lišty. Vo výkone lezcov podporí vysoko priľnavá podrážka Vibram XS Grip.

  €103 (–8 %)
  od €95
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 •  
 • OCÚN Diamond Tip Doprava zadarmo Kód: 8576/7-5
  OCÚN Diamond
  Skladom (1 ks)

  Lezečka Ocún Diamond je silne asymetrická a veľmi prehnutá topánka, navrhnutá pre najväčší výkon. Spoľahlivo podrží na drobných stupoch, v lištách a dierkach. Pomôže vyriešiť najťažšie kroky v previsoch. Asymetrické šnurovanie zaistí dokonalé vyladenie fixácie nohy v topánke, správne nasmerovanie síl a prenos citlivosti do špičky. Maximálny výkon podporí aj extrémne "lepivá" podrážka Vibram XS Grip.

  €105 (–6 %)
  €99
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • OCÚN Ozone Lady Novinka Doprava zadarmo Kód: 8624/7-5
  OCÚN Ozone Lady
  Externý sklad (1 ks)

  Lezečka Ocún Ozone Lady - silne asymetrická, anatomicky tvarovaná topánka - moderná zbraň súťažnej a výkonnostnej lezkyne. Je veľmi presná na nepatrných stupoch, na lištách a v dierkach. Vďaka systému 3-Force určuje nový trend v prístupe k lezeniu. Vo výkone lezcov podporí vysoko priľnavá podrážka Vibram XS Grip. Ozone Lady prináša všetky prednosti topánky Ozone sa zameraním na zvláštnosti anatómie ženskej nohy.

  €103 (–4 %)
  €99
  Značka: OCÚN Záruka: 2 roky
 • WILD COUNTRY PARTHIAN Doprava zadarmo Kód: 17144/39
  WILD COUNTRY PARTHIAN
  Skladom (1 ks)

  Lezačky pre ambicióznych lezcov. Leyačky majú gumovú podrážku špeciálne vyvinutú spoločnosťou Michelin. Kaučuková zmes je založená na princípe pneumatík MotoGP a aj preto má vynikajúcu priľnavosť a trenie - najlepšie podmienky nielen pre trecie dosky, ale aj previsy a strmé trasy. Konštrukcia medzipodrážky tvorená procesom Net Fit v kombinácii s pevným strihom zaisťuje maximálnu citlivosť a pohodlie. Navyše je možné presne ju umiestniť aj na malé výstupky, pretože topánka vytvára rovnováhu medzi flexibilitou a stabilitou. Ako vonkajší materiál v sendvičovej konštrukcii, ktorá obklopuje chodidlo, sa používajú mikrovlákna a syntetická koža PU. Materiály sa takmer nerozťahujú, takže si topánka zachováva svoje vynikajúce prispôsobenie a tvar aj po mnohých lezeckých dobrodružstvách.  Šnurovanie umožňuje presné prispôsobenie chodidlu tak, aby pohodlne sedeli aj po mnohých hodinách. Či už je to technické lezenie, či dlhé dni na boulderingovom bloku alebo ťažké športové trasy - Parthian lezačky sú mimoriadne všestranné a pohodlný bez toho, aby zanedbávali výkon!

  €130 (–8 %)
  €119,90
  Značka: WILDCOUNTRY Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 15 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.