STANY

 

Najpredávanejšie

79
630 179630
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom

   
 • ZAJO MONTANA 3 TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 2988
  ZAJO MONTANA 3 TENT
  Vypredané

  Jednoduchý a odskúšaný, voči vode odolný stan ZAJO MONTANA 3 TENT, je vďaka vysokému vodnému stĺpcu ideálna ochrana pred prípadným dažďom. Stan je dobre vetrateľný. Zákazníkmi overená klasika, ktorú obľubujú mladí ľudia na výletoch a festivaloch, kempujúci dobrodruhovia na ich drobných expedíciách alebo rybári, ktorí chcú mať pohodlie a ochranu na ich „rybačkách“.

  €129,90 (–38 %)
  €79,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO LAPLAND 2 TENT Akcia Novinka Doprava zadarmo Kód: 3411
  ZAJO LAPLAND 2 TENT
  Skladom (1 ks)

  Ľahký a stabilný tunelový stan s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou. Jednoducho sa rozkladá, je dobre vetrateľný a má množstvo praktických vychytávok ZAJO LAPLAND 2 TENT, je dvojmiestny stan tunelového typu. Najlepšia voľba do akýchkoľvek poveternostných podmienok. Nízka hmotnosť, pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť a veľký vnútorný priestor sú kľúčové vlastnosti stanu Lapland 2. Je výbornou voľbou pre všetky ročné obdobia aj nadmorskej výšky. Navrhnutý bol pre dobrodruhov, ktorí stavajú svoj stan každý deň na inom mieste, no môže byť efektívne použitý aj na účely základného tábora. Vzhľadom k svojmu vynikajúcemu pomeru hmotnosti, odolnosti a kompaktnému pôdorysu je vhodný pre extrémnych používateľov ako sú polárny cestovatelia, horolezci, expediční horolezci a horský vodcovia.

  €299,90 (–60 %)
  €119,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO NORSK 2 NEO TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 3417
  ZAJO NORSK 2 NEO TENT
  Externý sklad (1 ks)

  Vynikajúci stan ZAJO NORSK 2 NEO TENT, vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Vďaka dvom, oproti sebe umiestneným vstupom je stan nielen dobre vetrateľný, ale aj uľahčuje vstup dovnútra. Ideálny stan do prírody a na oddych v horách a festivaloch. 

  €229,90 (–48 %)
  €119,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 •  
 • ZAJO GOTLAND 1 UL Doprava zadarmo Kód: 2976
  ZAJO GOTLAND 1 UL
  Externý sklad (1 ks)

  Celoročný veľmi ľahučký a predsa pevný stan ZAJO GOTLAND 1 UL, pozostávajúca z 1 duralovej tyče a 4 krátkych sklolaminátových tyčí v rohoch  a vytvára viac vnútorného priestoru a tým vám stan ponúka viac pohodlia. Použitím duralovej tyče značky YUNAN sme docielili väčšiu pružnosť a pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Jedinečný systém usporiadania kotviacich lán do tvaru W, systém ventilácie, ktorý udrží kondenzovanie vlhkosti ľahko pod kontrolou a priestranná predsieň robia tento stan výbornou voľbou pre sólo dobrodruhov. Hodí sa najmä pre tých, ktorí v batohu počítajú každý gram a chcú stan s hmotnosťou nepresahujúcou 1 kg na osobu. Či ste fotograf v divočine, profesionálny horolezec, lovec, alebo iný dobrodruh, ktorý nesie so sebou veľkú výbavu, stan s nízkou hmotnosťou je presne to, čo potrebujete. Vnútorný stan môžete kedykoľvek ľahko odstrániť a tým získate ultraľahký priestranný prístrešok bez podlahy. Gotland 2 využijete až 4 spôsobmi postavenia: vonkajší stan + vnútorný stan + prídavná podlaha, vonkajší stan + vnútorný stan, vonkajší stan + prídavná podlaha, alebo iba vonkajší stan.

  €329,90 (–61 %)
  €129,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO NORSK 3 NEO TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 3420
  ZAJO NORSK 3 NEO TENT
  Externý sklad (1 ks)

  Najpredávanejší stan ZAJO NORSK 3 NEO TENT, vďaka vysokému vodnému stĺpcu vás ochráni pred prípadným dažďom. Vďaka dvom, oproti sebe umiestneným vstupom je stan nie len dobre vetrateľný, ale aj uľahčuje vstup dovnútra. Skvelá voľba na výpady do divočiny. Jednoduchá montáž, skvela váha, odolnosť. Všestranný stan pre naše hory. 

  €249,90 (–48 %)
  €129,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO LAPLAND 3 TENT Akcia Novinka Doprava zadarmo Kód: 3408
  ZAJO LAPLAND 3 TENT
  Vypredané

  Ľahký a stabilný tunelový stan s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou. Jednoducho sa rozkladá, je dobre vetrateľný a má množstvo praktických vychytávok ZAJO LAPLAND 3 TENT, je trojmiestny stan tunelového typu. Najlepšia voľba do akýchkoľvek poveternostných podmienok. Nízka hmotnosť, pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť a veľký vnútorný priestor sú kľúčové vlastnosti stanu Lapland 3. Je výbornou voľbou pre všetky ročné obdobia aj nadmorskej výšky. Je navrhnutý pre dobrodruhov, ktorí stavajú svoj stan každý deň na inom mieste, no môže byť efektívne použitý aj na účely základného tábora. Vzhľadom k svojmu vynikajúcemu pomeru hmotnosti, odolnosti a kompaktnému pôdorysu je vhodný pre extrémnych používateľov ako sú polárny cestovatelia, horolezci, expediční horolezci a horský vodcovia.  

  €349,90 (–61 %)
  €134,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 •  
 • download fe6ecc53 c344 464f bfa9 8642da01d7a0 Tip Doprava zadarmo Kód: 9392
  SALEWA ATLAS III TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  Stan Salewa Atlas III je ľahký kupolovitý stan pre tvoje vysokohorské túry, počas ktorých budeš chránený pred poveternostnými vplyvmi. Stan ponúka dostatok miesta pre 3 osoby, má veľmi dobrú ventiláciu a je odolný. Vďaka jednoduchej konštrukcii je rýchlo a jednoducho rozložitelný. Spáleň je vybavená úložnými vrecúškami na drobnosti.

  Model stanu Atlas III je navrhnutý tak, aby v zabalenom stave zabral čo najmenejie miesta (55x16 cm). Jeho hmotnosť je 2,3 kg. Dvojplášťová kopulačná konštrukcia umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu medzi vnútorným a vonkajším stanom, vodeodolnosť je 1500 mm - hydrostatická hlava, ripstop polyesterová flysheet, priedušný polyesterový vnútorný stan a vodeodolná podlaha. Dôležitý detail sú vysoko kvalitné zipsy. Atlas III má tiež dobre navrhnutú predsieň na varenie alebo uskladnenie súpravy.

  €160 (–7 %)
  €148,80
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • ZAJO GOTLAND 2 UL Akcia Doprava zadarmo Kód: 2970
  ZAJO GOTLAND 2 UL
  Externý sklad (1 ks)

  Celoročný, pevný, odolný a ľahký stan ZAJO GOTLAND 2 UL,  používa hybridný tunel-kopula model. Tunelová konštrukcia poskytuje väčší využiteľný priestor a kupolová konštrukcia poskytuje väčšiu statickú silu. Špeciálne tvarovanými tyčami sú dosiahnuté strmšie bočné steny a tým stan ponúka viac vnútorného priestoru a pohodlia. Vďaka tejto konštrukcii zvládnete stan postaviť rýchlo a ľahko aj za zlého počasia. Použitím duralových tyčí značky YUNAN sa docielilo väčšiu pružnosť a pevnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti. Hodí sa najmä pre tých, ktorí v batohu počítajú každý gram a chcú stan s hmotnosťou nepresahujúcou 1 kg na osobu. Či ste fotograf v divočine, profesionálny horolezec, lovec, alebo iný dobrodruh, ktorý nesie so sebou veľkú výbavu, stan s nízkou hmotnosťou je presne to, čo potrebujete. Vnútorný stan môžete kedykoľvek ľahko odstrániť a tým získate priestranný prístrešok bez podlahy. Gotland 2 využijete až 4 spôsobmi postavenia: vonkajší stan + vnútorný stan + prídavná podlaha, vonkajší stan + vnútorný stan, vonkajší stan + prídavná podlaha, alebo iba vonkajší stan.

  €499,90 (–64 %)
  €179,90
     
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 • ZAJO LAPLAND 4 TENT Akcia Doprava zadarmo Kód: 2979
  ZAJO LAPLAND 4 TENT
  Vypredané

  Ľahký a stabilný tunelový stan s optimálnou výškou vnútorného stanu a veľkou predsieňou ZAJO LAPLAND 4 TENT, je štvormiestny stan tunelového typu. Najlepšia voľba do akýchkoľvek poveternostných podmienok. Nízka hmotnosť, pevnosť, odolnosť, spoľahlivosť a veľký vnútorný priestor sú kľúčové vlastnosti stanu Lapland 4. Je výbornou voľbou pre všetky ročné obdobia aj nadmorskej výšky. Vyvinutý bol  pre dobrodruhov, ktorí stavajú svoj stan každý deň na inom mieste, no môže byť efektívne použitý aj na účely základného tábora. Vzhľadom k svojmu vynikajúcemu pomeru hmotnosti, odolnosti a kompaktnému pôdorysu je vhodný pre extrémnych používateľov ako sú polárny cestovatelia, horolezci, expediční horolezci a horský vodcovia.

  €399,90 (–55 %)
  €179,90
  Značka: ZAJO Záruka: 2 roky
 •  
 • FERRINO NEMESI 2 Novinka Doprava zadarmo Kód: 3096
  FERRINO NEMESI 2
  Skladom (1 ks)

  Samonosný ultraľahký stan FERRINO NEMESI 2, s hmotnosťou len 2,3 kg pre 2 osoby z nehorľavého materiálu, s duralovou konštrukciou s radiálnymi spojkami pre ľahkú stavbu a maximálny úžitkový priestor. Nové radiálne spojky prútov výrazne odľahčujú stan (využíva menej prútov), zväčšujú vnútorný priestor a spevňujú konštrukciu stanu.

  €250 (–25 %)
  €187
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 • FERRINO LIGHTENT 3 Tip Doprava zadarmo Kód: 3090
  FERRINO LIGHTENT 3
  Externý sklad (1 ks)

  Jednoduchý odolný kompaktný stan pre tri osoby FERRINO LIGHTEC 3, je najľahším dvojplášťovým stanom od Ferrino. Na jeho postavenie stačia dve profilové tyče. Má dva vchody. Je skvele odvetraný, tyče sú z duralu. 

  €259,90 (–25 %)
  €195,80
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 • SALEWA LATITUDE II TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9395
  SALEWA LATITUDE II TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  SALEWA Latitude II Tent je ľahký zbaliteľný stan pre 2 osoby.

  Stan Salewa Latitude II je navrhnutý tak, aby vážil (2,4kg) čo najmenej pri malom objeme. Rozmery v zabalenom stave sú 49x17cm). Bol navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlnú domovskú základňu pre alpský trekking alebo horské využitie, kde chcete dostatok miesta pre dve osoby. Vodotesná polyesterová tkanina s ripstopovou štruktúrou a PU záterom. Okrem toho získate veľkorysú vnútornú výšku, dobrú cirkuláciu vzduchu medzi vnútorným a vonkajším stanom, dve priestranné, dobre navrhnuté predsiene pre uloženie ďalšieho vybavenia alebo varenie a luxus dvoch samostatných vchodov.

  €220 (–7 %)
  €205
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • SALEWA DENALI II TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9410
  SALEWA DENALI II TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  Denali II je stan určený pre 2 osoby, s dvojitou kupolovou konštrukciou, vhodný do hôr v období jar-jeseň. Robustná a spoľahlivá konštrukcia dómu je vhodná aj pre viacdenné výlety do hôr a súčasne stále dostatočne ľahká na výlety na bicykloch. Tento stan má vnútri veľa miesta a zaisťuje dobrú ochranu pred zlým počasím, dobrú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a efektívne odvetranie. Stan má polyesterové tropiko s vodným stĺpcom 3.000 mm. Stan je odvetraný vďaka bočným vetracím otvorom. Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu. Tento stan dve predsiene pre uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vnútri stanu.

  K ďalším vychytávkam potom patrí: ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, vysoko kvalitné zipsy a kotevné laná, veľké vnútorné vrecká, dvojitá léga zipsu ako ochrana pred nepriazňou počasia, závesná sieťka na vybavenie, vo vchodoch ochranu pred dažďom a mnoho spôsobov otvorenie vchodu.

  €240 (–8 %)
  €220
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • SALEWA LATITUDE III TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9398
  SALEWA LATITUDE III TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  SALEWA Latitude III Tent je ľahký zbaliteľný stan pre 3 osoby.

  Stan SALEWA Latitude III je navrhnutý tak, aby vážil čo najmenej pri malom objeme (2,8kg). Rozmery v zabalenom stave sú 54x17cm). Bol navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlnú domovskú základňu pre alpský trekking alebo horské využitie, kde chcete dostatok miesta pre tri osoby. Vodotesná polyesterová tkanina s ripstopovou štruktúrou a PU záterom. Okrem toho získate veľkorysú vnútornú výšku, dobrú cirkuláciu vzduchu medzi vnútorným a vonkajším stanom, dve priestranné, dobre navrhnuté predsiene pre uloženie ďalšieho vybavenia alebo varenie a luxus dvoch samostatných vchodov.

  €260 (–8 %)
  €240
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • SALEWA DENALI III TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9404
  SALEWA DENALI III TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  Denali III je veľký stan pre 3 osoby, s dvojitou kupolovOU konštrukciou, vhodný do hôr v období jar-jeseň. Robustná a spoľahlivá konštrukcia dómu je vhodná aj pre viacdenné výlety do hôr a súčasne stále dostatočne ľahká na výlety na bicykloch. Tento stan má vnútri veľa miesta a zaisťuje dobrú ochranu pred zlým počasím, dobrú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a efektívne odvetranie. Stan má polyesterové tropiko s vodným stĺpcom 3.000 mm. Stan je odvetraný vďaka bočným vetracím otvorom. Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu. Tento stan dve predsiene pre uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vnútri stanu.

  K ďalším vychytávkam potom patrí: ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, vysoko kvalitné zipsy a kotevné laná, veľké vnútorné vrecká, dvojitá léga zipsu ako ochrana pred nepriazňou počasia, závesná sieťka na vybavenie, vo vchodoch ochranu pred dažďom a mnoho spôsobov otvorenie vchodu.

  €280 (–11 %)
  €250
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • SALEWA LITETREK III TENT LIGHTGREY/CACTUS Tip Kód: 9413
  SALEWA LITETREK III TENT LIGHTGREY/CACTUS
  Externý sklad (1 ks)

  Litetrek III je dvojplášťový stan pre 3 osoby, určený pre výpravy vo vysokohorskom teréne tzv. "naľahko". Je tu kladený dôraz na ochranu pred nepriazňou počasia, dobrú stabilitu aj pri neštandartných poveternostných podmienkach, nízku váhu a kompaktnú veľkosť. Stan je vhodný pre použitie v období jar-jeseň, teda v teplejších mesiacoch roka. Stabilita stanu bola testovaná až do rýchlosti vetra 90 km / h v aerodynamickom tuneli na Technickej univerzite v Mníchove.

  Jeho robustné, spoľahlivá dvojplášťová konštrukcia stavia medzi vás a zlé počasie dve vrstvy látky, umožňuje plné využitie priestoru a zaisťuje optimálnu rovnováhu ochrany pred nepriazňou počasia a odvetranie. Dizajn je 100% samonosný a vďaka tomu je možné stan bez problémov umiestniť aj na skale alebo v miestach, kde nie je dosť priestoru pre upevnenie kotviacich lán a kolíkov. Eventuálne, kotvenie podlážky stanu môže byť pre viac flexibility predĺžené, napríklad na snehu. Stan má polyesterové tropiko s 50D ripstop úpravou proti pretrhnutiu, ktoré je ošetrené PU a má vodný stĺpec 3.000 mm. Podlaha je z robustného nylonu sa 70D ripstop úpravou proti pretrhnutiu, ktoré je ošetrené PU, a má vodný stĺpec 5.000 mm. Vnútorný stan je vyrobený z polyesteru sa 66d ripstop úpravou proti pretrhnutiu a má vstup zo sieťoviny, proti komárom. Stan je odvetraný vďaka zadnému panelu so zipsami (ktorý môže byť obsluhovaný vnútornému aj zvonku). Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu a predísť vnútornej vlhkosti. Navyše, riešenia 3S Speed ​​Set Up s krátkymi, plochými tunelmi a prackami vám umožní stan zložiť rýchlo a efektívne, takmer ako mávnutím čarovného prútika :-).

  Pri dobrom počasí a teplých nociach sa môžete, okrem iného, ​​rozhodnúť pre minimalistickú variantu a postaviť len tropiko. na varenie a uloženie vybavenie skúste použiť predsienku s ochranou proti zlému počasiu, ktorá môže byť ako súčasný vnútorného stanu, tak môže byť podľa potreby predĺžená.

  €330 (–23 %)
  €253
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • MSR ELIXIR 2 Tip Doprava zadarmo Kód: 4431/SED
  MSR ELIXIR 2
  Skladom (1 ks)

  Inovované ľahké stany kolekcie "Elixir" majú väčší predsiene o 35%, farebne odlíšené pútka a prúty pre ľahké postavenie stanu, fosforeskujúce pútka zipsov pre ľahkú orientáciu v noci, úložná sieťová vrecka vo vnútri stanu. Pôdorys stanu umožňuje použitie širokých karimatiek. Elixír možné postaviť bez vnútorného stanu (voľne stojace tropiko), majú vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu. Tiež poskytujú maximálny priestor vo vnútri stanu, ale aj skladovací priestor v predsieňach. Postavené tropiko je ľahší o 25% než štandardne postavený stan. Jednoduché odvetrávanie a prísun čerstvého vzduchu zaisťujú sieťová okná vnútorného stanu. Farebne odlíšené prúty, spony a pracky uľahčujú stavanie stanu. Podlaha je súčasťou balenia Elixira.

  €294 (–10 %)
  €265
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • SALEWA DENALI IV TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9401
  SALEWA DENALI IV TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  Denali IV je veľký stan pre 4 osoby, s dvojitou kupolovou konštrukciou, vhodný do hôr v období jar-jeseň. Robustná a spoľahlivá konštrukcia dómu je vhodná aj pre viacdenné výlety do hôr a súčasne stále dostatočne ľahká na výlet napr. na bicykloch. Tento stan má vnútri veľa miesta a zaisťuje dobrú ochranu pred zlým počasím, dobrú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a efektívne odvetranie. Stan má polyesterové tropiko s vodným stĺpcom 3.000 mm. Stan je odvetraný vďaka bočným vetracím otvorom. Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu. Tento stan má dve predsiene pre uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vnútri stanu.

  K ďalším vychytávkam potom patrí: ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, vysoko kvalitné zipsy a kotevné laná, veľké vnútorné vrecká, dvojitá léga zipsu ako ochrana pred nepriazňou počasia, závesná sieťka na vybavenie, vo vchodoch ochranu pred dažďom a mnoho spôsobov otvorenia vchodu.

  €300 (–10 %)
  €270
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.