STANY

 

Najpredávanejšie

148
705 1148705
Značky

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

   
 • download fe6ecc53 c344 464f bfa9 8642da01d7a0 Tip Doprava zadarmo Kód: 9392
  SALEWA ATLAS III TENT CACTUS/GREY
  Vypredané

  Stan Salewa Atlas III je ľahký kupolovitý stan pre tvoje vysokohorské túry, počas ktorých budeš chránený pred poveternostnými vplyvmi. Stan ponúka dostatok miesta pre 3 osoby, má veľmi dobrú ventiláciu a je odolný. Vďaka jednoduchej konštrukcii je rýchlo a jednoducho rozložitelný. Spáleň je vybavená úložnými vrecúškami na drobnosti.

  Model stanu Atlas III je navrhnutý tak, aby v zabalenom stave zabral čo najmenejie miesta (55x16 cm). Jeho hmotnosť je 2,3 kg. Dvojplášťová kopulačná konštrukcia umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu medzi vnútorným a vonkajším stanom, vodeodolnosť je 1500 mm - hydrostatická hlava, ripstop polyesterová flysheet, priedušný polyesterový vnútorný stan a vodeodolná podlaha. Dôležitý detail sú vysoko kvalitné zipsy. Atlas III má tiež dobre navrhnutú predsieň na varenie alebo uskladnenie súpravy.

  €160 (–7 %)
  €148,80
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • FERRINO NEMESI 2 Novinka Doprava zadarmo Kód: 3096
  FERRINO NEMESI 2
  Skladom (1 ks)

  Samonosný ultraľahký stan FERRINO NEMESI 2, s hmotnosťou len 2,3 kg pre 2 osoby z nehorľavého materiálu, s duralovou konštrukciou s radiálnymi spojkami pre ľahkú stavbu a maximálny úžitkový priestor. Nové radiálne spojky prútov výrazne odľahčujú stan (využíva menej prútov), zväčšujú vnútorný priestor a spevňujú konštrukciu stanu.

  €250 (–25 %)
  €187
     
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 • SALEWA DENALI II TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9410
  SALEWA DENALI II TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  Denali II je stan určený pre 2 osoby, s dvojitou kupolovou konštrukciou, vhodný do hôr v období jar-jeseň. Robustná a spoľahlivá konštrukcia dómu je vhodná aj pre viacdenné výlety do hôr a súčasne stále dostatočne ľahká na výlety na bicykloch. Tento stan má vnútri veľa miesta a zaisťuje dobrú ochranu pred zlým počasím, dobrú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a efektívne odvetranie. Stan má polyesterové tropiko s vodným stĺpcom 3.000 mm. Stan je odvetraný vďaka bočným vetracím otvorom. Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu. Tento stan dve predsiene pre uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vnútri stanu.

  K ďalším vychytávkam potom patrí: ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, vysoko kvalitné zipsy a kotevné laná, veľké vnútorné vrecká, dvojitá léga zipsu ako ochrana pred nepriazňou počasia, závesná sieťka na vybavenie, vo vchodoch ochranu pred dažďom a mnoho spôsobov otvorenie vchodu.

  €240 (–20 %)
  €191,99
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • FERRINO LIGHTENT 3 Tip Doprava zadarmo Kód: 3090
  FERRINO LIGHTENT 3
  Vypredané

  Jednoduchý odolný kompaktný stan pre tri osoby FERRINO LIGHTEC 3, je najľahším dvojplášťovým stanom od Ferrino. Na jeho postavenie stačia dve profilové tyče. Má dva vchody. Je skvele odvetraný, tyče sú z duralu. 

  €259,90 (–25 %)
  €194,20
  Značka: FERRINO Záruka: 2 roky
 • SALEWA LATITUDE II TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9395
  SALEWA LATITUDE II TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  SALEWA Latitude II Tent je ľahký zbaliteľný stan pre 2 osoby.

  Stan Salewa Latitude II je navrhnutý tak, aby vážil (2,4kg) čo najmenej pri malom objeme. Rozmery v zabalenom stave sú 49x17cm). Bol navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlnú domovskú základňu pre alpský trekking alebo horské využitie, kde chcete dostatok miesta pre dve osoby. Vodotesná polyesterová tkanina s ripstopovou štruktúrou a PU záterom. Okrem toho získate veľkorysú vnútornú výšku, dobrú cirkuláciu vzduchu medzi vnútorným a vonkajším stanom, dve priestranné, dobre navrhnuté predsiene pre uloženie ďalšieho vybavenia alebo varenie a luxus dvoch samostatných vchodov.

  €220 (–7 %)
  €205
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • SALEWA DENALI III TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9404
  SALEWA DENALI III TENT CACTUS/GREY
  Vypredané

  Denali III je veľký stan pre 3 osoby, s dvojitou kupolovOU konštrukciou, vhodný do hôr v období jar-jeseň. Robustná a spoľahlivá konštrukcia dómu je vhodná aj pre viacdenné výlety do hôr a súčasne stále dostatočne ľahká na výlety na bicykloch. Tento stan má vnútri veľa miesta a zaisťuje dobrú ochranu pred zlým počasím, dobrú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a efektívne odvetranie. Stan má polyesterové tropiko s vodným stĺpcom 3.000 mm. Stan je odvetraný vďaka bočným vetracím otvorom. Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu. Tento stan dve predsiene pre uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vnútri stanu.

  K ďalším vychytávkam potom patrí: ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, vysoko kvalitné zipsy a kotevné laná, veľké vnútorné vrecká, dvojitá léga zipsu ako ochrana pred nepriazňou počasia, závesná sieťka na vybavenie, vo vchodoch ochranu pred dažďom a mnoho spôsobov otvorenie vchodu.

  €280 (–21 %)
  €220,70
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • SALEWA DENALI IV TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9401
  SALEWA DENALI IV TENT CACTUS/GREY
  Vypredané

  Denali IV je veľký stan pre 4 osoby, s dvojitou kupolovou konštrukciou, vhodný do hôr v období jar-jeseň. Robustná a spoľahlivá konštrukcia dómu je vhodná aj pre viacdenné výlety do hôr a súčasne stále dostatočne ľahká na výlet napr. na bicykloch. Tento stan má vnútri veľa miesta a zaisťuje dobrú ochranu pred zlým počasím, dobrú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a efektívne odvetranie. Stan má polyesterové tropiko s vodným stĺpcom 3.000 mm. Stan je odvetraný vďaka bočným vetracím otvorom. Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu. Tento stan má dve predsiene pre uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vnútri stanu.

  K ďalším vychytávkam potom patrí: ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, vysoko kvalitné zipsy a kotevné laná, veľké vnútorné vrecká, dvojitá léga zipsu ako ochrana pred nepriazňou počasia, závesná sieťka na vybavenie, vo vchodoch ochranu pred dažďom a mnoho spôsobov otvorenia vchodu.

  €300 (–20 %)
  €240
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • SALEWA LATITUDE III TENT CACTUS/GREY Tip Doprava zadarmo Kód: 9398
  SALEWA LATITUDE III TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  SALEWA Latitude III Tent je ľahký zbaliteľný stan pre 3 osoby.

  Stan SALEWA Latitude III je navrhnutý tak, aby vážil čo najmenej pri malom objeme (2,8kg). Rozmery v zabalenom stave sú 54x17cm). Bol navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlnú domovskú základňu pre alpský trekking alebo horské využitie, kde chcete dostatok miesta pre tri osoby. Vodotesná polyesterová tkanina s ripstopovou štruktúrou a PU záterom. Okrem toho získate veľkorysú vnútornú výšku, dobrú cirkuláciu vzduchu medzi vnútorným a vonkajším stanom, dve priestranné, dobre navrhnuté predsiene pre uloženie ďalšieho vybavenia alebo varenie a luxus dvoch samostatných vchodov.

  €260 (–8 %)
  €240
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • SALEWA LITETREK II TENT LIGHTGREY/CACTUS Tip Kód: 9416
  SALEWA LITETREK II TENT LIGHTGREY/CACTUS
  Externý sklad (1 ks)

  Litetrek II je dvojplášťový stan pre 2 osoby, určený pre výpravy vo vysokohorskom teréne tzv. "naľahko". Je tu kladený dôraz na ochranu pred nepriazňou počasia, dobrú stabilitu aj pri neštandartných poveternostných podmienkach, nízku váhu a kompaktnú veľkosť. Stan je vhodný pre použitie v období jar-jeseň, teda v teplejších mesiacoch roka. Stabilita stanu bola testovaná až do rýchlosti vetra 90 km / h v aerodynamickom tuneli na Technickej univerzite v Mníchove.

  Jeho robustné, spoľahlivá dvojplášťová konštrukcia stavia medzi vás a zlé počasie dve vrstvy látky, umožňuje plné využitie priestoru a zaisťuje optimálnu rovnováhu ochrany pred nepriazňou počasia a odvetranie. Dizajn je 100% samonosný a vďaka tomu je možné stan bez problémov umiestniť aj na skale alebo v miestach, kde nie je dosť priestoru pre upevnenie kotviacich lán a kolíkov. Eventuálne, kotvenie podlážky stanu môže byť pre viac flexibility predĺžené, napríklad na snehu. Stan má polyesterové tropiko s 50D ripstop úpravou proti pretrhnutiu, ktoré je ošetrené PU a má vodný stĺpec 3.000 mm. Podlaha je z robustného nylonu sa 70D ripstop úpravou proti pretrhnutiu, ktoré je ošetrené PU, a má vodný stĺpec 5.000 mm. Vnútorný stan je vyrobený z polyesteru sa 66d ripstop úpravou proti pretrhnutiu a má vstup zo sieťoviny, proti komárom. Stan je odvetraný vďaka zadnému panelu so zipsami (ktorý môže byť obsluhovaný vnútornému aj zvonku). Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu a predísť vnútornej vlhkosti. Navyše, riešenia 3S Speed ​​Set Up s krátkymi, plochými tunelmi a prackami vám umožní stan zložiť rýchlo a efektívne, takmer ako mávnutím čarovného prútika :-).

  Pri dobrom počasí a teplých nociach sa môžete, okrem iného, ​​rozhodnúť pre minimalistickú variantu a postaviť len tropiko. na varenie a uloženie vybavenie skúste použiť predsienku s ochranou proti zlému počasiu, ktorá môže byť ako súčasný vnútorného stanu, tak môže byť podľa potreby predĺžená.

  €290 (–9 %)
  €265
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • MSR ELIXIR 2 Tip Doprava zadarmo Kód: 4431/SED
  MSR ELIXIR 2
  Skladom (1 ks)

  Inovované ľahké stany kolekcie "Elixir" majú väčší predsiene o 35%, farebne odlíšené pútka a prúty pre ľahké postavenie stanu, fosforeskujúce pútka zipsov pre ľahkú orientáciu v noci, úložná sieťová vrecka vo vnútri stanu. Pôdorys stanu umožňuje použitie širokých karimatiek. Elixír možné postaviť bez vnútorného stanu (voľne stojace tropiko), majú vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu. Tiež poskytujú maximálny priestor vo vnútri stanu, ale aj skladovací priestor v predsieňach. Postavené tropiko je ľahší o 25% než štandardne postavený stan. Jednoduché odvetrávanie a prísun čerstvého vzduchu zaisťujú sieťová okná vnútorného stanu. Farebne odlíšené prúty, spony a pracky uľahčujú stavanie stanu. Podlaha je súčasťou balenia Elixira.

  €294 (–7 %)
  €273,20
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • SALEWA LITETREK III TENT LIGHTGREY/CACTUS Tip Kód: 9413
  SALEWA LITETREK III TENT LIGHTGREY/CACTUS
  Externý sklad (1 ks)

  Litetrek III je dvojplášťový stan pre 3 osoby, určený pre výpravy vo vysokohorskom teréne tzv. "naľahko". Je tu kladený dôraz na ochranu pred nepriazňou počasia, dobrú stabilitu aj pri neštandartných poveternostných podmienkach, nízku váhu a kompaktnú veľkosť. Stan je vhodný pre použitie v období jar-jeseň, teda v teplejších mesiacoch roka. Stabilita stanu bola testovaná až do rýchlosti vetra 90 km / h v aerodynamickom tuneli na Technickej univerzite v Mníchove.

  Jeho robustné, spoľahlivá dvojplášťová konštrukcia stavia medzi vás a zlé počasie dve vrstvy látky, umožňuje plné využitie priestoru a zaisťuje optimálnu rovnováhu ochrany pred nepriazňou počasia a odvetranie. Dizajn je 100% samonosný a vďaka tomu je možné stan bez problémov umiestniť aj na skale alebo v miestach, kde nie je dosť priestoru pre upevnenie kotviacich lán a kolíkov. Eventuálne, kotvenie podlážky stanu môže byť pre viac flexibility predĺžené, napríklad na snehu. Stan má polyesterové tropiko s 50D ripstop úpravou proti pretrhnutiu, ktoré je ošetrené PU a má vodný stĺpec 3.000 mm. Podlaha je z robustného nylonu sa 70D ripstop úpravou proti pretrhnutiu, ktoré je ošetrené PU, a má vodný stĺpec 5.000 mm. Vnútorný stan je vyrobený z polyesteru sa 66d ripstop úpravou proti pretrhnutiu a má vstup zo sieťoviny, proti komárom. Stan je odvetraný vďaka zadnému panelu so zipsami (ktorý môže byť obsluhovaný vnútornému aj zvonku). Je tak možné dobre kontrolovať prísun čerstvého vzduchu a predísť vnútornej vlhkosti. Navyše, riešenia 3S Speed ​​Set Up s krátkymi, plochými tunelmi a prackami vám umožní stan zložiť rýchlo a efektívne, takmer ako mávnutím čarovného prútika :-).

  Pri dobrom počasí a teplých nociach sa môžete, okrem iného, ​​rozhodnúť pre minimalistickú variantu a postaviť len tropiko. na varenie a uloženie vybavenie skúste použiť predsienku s ochranou proti zlému počasiu, ktorá môže byť ako súčasný vnútorného stanu, tak môže byť podľa potreby predĺžená.

  €330 (–10 %)
  €296
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • download 09a2ce8c 1c53 40d7 b468 81adf2d3515d Novinka Doprava zadarmo Kód: 14189/ZEL
  SALEWA STAN SIERRA LEONE II
  Externý sklad (1 ks)

  Sierra Leone II je najpredávanejší stan značky SALEWA už viac ako 25 rokov. Má kupolovo geodetickú konštrukciu, je vhodný do hôr v období od jari do jesene. Robustná a spoľahlivá konštrukcia stanu v tvare dómu zodpovedá požiadavkám na dlhé výlety v horách tým, že poskytuje veľký vnútorný priestor. Taktiež poskytuje dobrú ochranu pri nepriaznivom počasí, skvelú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a dobré odvetranie, vďaka dvom bočným vetracím otvorom. Veľkorysá predsieň poskytuje dostatok priestoru na uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vo vnútri stanu. K ďalším výhodám patria aj ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, kvalitné zipsy a kotviace laná, závesná sieťka na vybavenie a ochrana pred dažďom vo vchodoch.

  €330 (–10 %)
  €297
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • download 09a2ce8c 1c53 40d7 b468 81adf2d3515d Novinka Doprava zadarmo Kód: 14192/LIG
  SALEWA STAN SIERRA LEONE III
  Vypredané

  Sierra Leone III má kupolovo geodetickú konštrukciu, je vhodný do hôr v období od jari do jesene. Robustná a spoľahlivá konštrukcia stanu v tvare dómu zodpovedá požiadavkám na dlhé výlety v horách tým, že poskytuje veľký vnútorný priestor. Taktiež poskytuje dobrú ochranu pri nepriaznivom počasí, skvelú stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a dobré odvetranie, vďaka dvom bočným vetracím otvorom. Veľkorysá predsieň poskytuje dostatok priestoru na uloženie vybavenia alebo na varenie. Dva vstupy zvyšujú komfort vo vnútri stanu. K ďalším výhodám patria aj ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, kvalitné zipsy a kotviace laná, závesná sieťka na vybavenie a ochrana pred dažďom vo vchodoch.

  €360 (–17 %)
  €299
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 • MSR ELIXIR 3 Tip Doprava zadarmo Kód: 4434/ZEL
  MSR ELIXIR 3
  Externý sklad (1 ks)

  Inovované ľahké stany kolekcie "Elixir" majú väčší predsiene o 35%, farebne odlíšené pútka a prúty pre ľahké postavenie stanu, fosforeskujúce pútka zipsov pre ľahkú orientáciu v noci, úložná sieťová vrecka vo vnútri stanu. Pôdorys stanu umožňuje použitie širokých karimatiek. Elixír možné postaviť bez vnútorného stanu (voľne stojace tropiko), majú vchody v tvare D, ktoré uľahčujú vstup a výstup zo stanu. Tiež poskytujú maximálny priestor vo vnútri stanu, ale aj skladovací priestor v predsieňach. Postavené tropiko je ľahší o 25% než štandardne postavený stan. Jednoduché odvetrávanie a prísun čerstvého vzduchu zaisťujú sieťová okná vnútorného stanu. Farebne odlíšené prúty, spony a pracky uľahčujú stavanie stanu. Podlaha je súčasťou balenia Elixira.

  €362,80 (–15 %)
  €308
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • download 3b6038c3 4c69 4c78 84e1 cc93c7a34e95 Tip Doprava zadarmo Kód: 9422
  SALEWA ALPINE HUT III TENT CACTUS/GREY
  Externý sklad (1 ks)

  Alpine Hut III je veľký, dvojplášťový stan pre 3 osoby s geodetickou konštrukciou, vhodný pre použitie v období jar-jeseň. Jeho robustné, spoľahlivý geodetický design zaisťuje optimálnu rovnováhu medzi ochranou pred nepriaznivým počasím a odvetraním. Stan poskytuje bohatý vnútorný priestor a zaisťuje dobrú ochranu pred zlým počasím, stabilitu pri štandardných poveternostných podmienkach a efektívne odvetranie. Stan polyesterové taftové tropiko s 2.000 mm vodným stĺpcom. Stan má širokú vnútornú predsienku, vhodnú pre varenie alebo pre uloženie vybavenia. K ďalším vychytávkam patria: ľahké a pevné hliníkové prúty s rýchlym skladaním 7001 T6, vysoko kvalitné zipsy a kotevné laná. Stan panoramatické okná, závesnú sieťku na vybavenie, vodeodolný vstup a široké možnosti, ako otvoriť vchod.

  €490 (–10 %)
  €440
     
  Značka: SALEWA Záruka: 2 roky
 •  
 • MSR HUBBA HUBBA NX Doprava zadarmo Kód: 9638/ZEL
  MSR HUBBA HUBBA NX
  Skladom (2 ks)

  Troj-sezónny stan kolekcie "MSR Hubba NX" je ľahší vďaka použitému materiálu. Stan môžeme postaviť aj bez vnútorného stanu (voľne stojacie tropiko), má vchod v tvare D, ktoré uľahčujú vstup/výstup zo stanu, tiež poskytuje maximálny priestor vo vnútri stanu. Má veľké predsiene. Ľahké odvetrávanie, prísun čerstvého vzduchu zaisťujú sietové okná vnútorného stanu. Maximálne kompresný obal s veľkým bočným vstupom uľahčuje balenie. Vode a vetru odolné. Nerosia sa z vnútra. Jednoduché postavenie aj jednou rukou. Nezaberie takmer žiadny čas. Systém prútov totiž tvorí jeden celok. Vode odoodpudivý materiál so silikónovým záterom Durashield. Skvelý pomocník pri trekoch, lezení a viacdenných prechodoch. 

  €470,50 (–5 %)
  €446,50
  Značka: MSR Záruka: 2 roky
 • MSR ADVANCE PRO 2 Tip Doprava zadarmo Kód: 4425
  MSR ADVANCE PRO 2
  Externý sklad (1 ks)

  Jednoplášťový ľahký štvorsezónny stan, MSR ADVANCE PRO 2, je ideálny pre horolezecké výstupy, zimné pobyty v prírode. Stan s ultra ľahkou a pevnou konštrukciou a malým rozmerom tak, aby sa zmestil na úzkej police v horách (stan určený pre vrcholové výstupy). Teplý, silný stan s unikátnou pružnou konštrukciou (pevné a pružné prúty + vystužené body), ktorý odolá aj snehovému zaťaženiu a silnému vetru. Spoľahlivá ochrana vďaka odolným, pevným materiálom, z ktorých je stan vyrobený.

  €617,50 (–20 %)
  €496
     
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
 • MSR ACCESS 1 Tip Doprava zadarmo Kód: 4416
  MSR ACCESS 1
  Externý sklad (1 ks)

  Veľmi ľahké dvojplášťový stan do extrémnych podmienok MSR ACCESS 1, je ideálne pre zimné pobyty v prírode. Je ľahší ako horolezecké stany a teplejší ako trojsezónne stany. Stany s pohodlným priestorom vo vnútri stanu aj veľkou predsieňou či predsieňami pre ochranu vybavenia. Teplý, silný, ľahký stan s unikátnou pružnou konštrukciou - stredový oporný rám konštrukcie odolá snehovému zaťaženiu a silnému vetru. Spoľahlivá ochrana vďaka odolným, pevným materiálom, z ktorých je stan vyrobený.

  €588 (–10 %)
  €529
     
  Značka: MSR Záruka: 3 roky
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.