CLIMBING TECHNOLOGY

7
328 17328

Stránka 1 z 3 - 54 položiek celkom

   
 • CLIMBING TECHNOLOGY ANCHOR FRIEND SET 1-8 Akcia Tip Doprava zadarmo Kód: 3525
  CLIMBING TECHNOLOGY ANCHOR FRIEND SET 1-8
  Skladom (1 ks)

  Anchor Friend Set je sada 8 friendov, mechanických vklínencov určených na kotvenie od výrobcu Climbing Technology. Sada pozostáva z ôsmých friendov rôznych veľkostí (01 - 08, min. 17 mm, max. 130 mm). Friendy sú farebne odlíšené a ponúkajú výborný pomer ceny a kvality. Sú ľahké, odolné a vyrobené kovaním za tepla. Friendy spĺňajú štandard EN 12270:1998.

  €450 (–27 %)
  €328
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY NORT CUOLOIR ADZE Doprava zadarmo Kód: 4047
  CLIMBING TECHNOLOGY NORT CUOLOIR ADZE
  Externý sklad (1 ks)

  North Couloir Adze – cepín s lopatkou určený na lezenie obtiažných ľadopádov a technicky náročných vysokohorských ciest. Ergonomická rukoväť je vyrobená z ľahkej zliatiny s eloxovaným povrchom, poskytuje bezpečný úchop a zároveň i tepelnú izoláciu. Prehnutý tvar násady uľahčuje lezenie v ľadoch alebo v skale a zároveň zabezpečuje optimálny uhol úchopu. Hlava cepínu je tvarovaná tak, aby umožňovala zachytenie sa v špáre pri mixovom lezení, a zároveň aby poskytovala oporu pri lezení v mäkkom snehu. Háčiky na rukoväti poskytujú ruke oporu a slúžia na ochranu prstov. Otvor na spodnom hrote slúži napr. na prichytenie karabíny. Súčasťou cepínu je i hrot. Dĺžka: 50cm, Hmotnosť: 545g

  €198 (–16 %)
  €167,20
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY NORTH CUOLOIR HAMMER Doprava zadarmo Kód: 4050
  CLIMBING TECHNOLOGY NORTH CUOLOIR HAMMER
  Externý sklad (1 ks)

  CLIMBING TECHNOLOGY NORTH CUOLOIR HAMMER– cepín s kladivkom určený na lezenie obtiažných ľadopádov a technicky náročných vysokohorských ciest. Ergonomická rukoväť je vyrobená z ľahkej zliatiny s eloxovaným povrchom, poskytuje bezpečný úchop a zároveň i tepelnú izoláciu. Prehnutý tvar násady uľahčuje lezenie v ľadoch alebo v skale a zároveň zabezpečuje optimálny uhol úchopu. Hlava cepínu je tvarovaná tak, aby umožňovala zachytenie sa v špáre pri mixovom lezení, a zároveň aby poskytovala oporu pri lezení v mäkkom snehu. Háčiky na rukoväti poskytujú ruke oporu a slúžia na ochranu prstov. Otvor na spodnom hrote slúži napr. na prichytenie karabíny. Súčasťou cepínu je i hrot. Dĺžka: 50cm, Hmotnosť: 585g

  €198 (–16 %)
  €167,20
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • CLIMBING TECHNOLOGY LYCAN SEMIAUTOMATIC Doprava zadarmo Kód: 11582
  CLIMBING TECHNOLOGY LYCAN SEMIAUTOMATIC
  Skladom (1 ks)

  Horolezecké stúpacie železá CLIMBING TECHNOLOGY LYCAN SEMIAUTOMATIC, sú 12 hrotové technické mačky, špeciálne navrhnuté pre technické horolezectvo, lezenie v žľaboch a ľadoch. Pevná oceľová konštrukcia a tvar predných hrotov v tvare T zabezpečuje stabilitu aj v tých najnáročnejších podmienkach. Mačky Lycan majú inovovaný nastavovací mechanizmus – nastavenie veľkosti zvládnete ľahko aj s jednou rukou. S makro nastavovaním veľkosti meníte rozpätie veľkostí medzi veľkosťami od 36 do 43 a 42 až 47. Mačky Lycan sú určené pre obuv veľkosti EU 36 až 47. Antibott snehové vyhadzovače proti snehu s bublinou zaručia odpadávanie snehu aj v najhorších podmienkach. Mačky sú dodávané vrátane transportného vrecka. Climbing Technology Lycan sa vyrábajú vo verzii Semiautomatic, s pevným klip-upínaním päty a s plastovým upínaním špičky (pre topánky so zadnou drážkou) a vo verzii Automatic s kovovým úchýtom špičky a s pevným klip-upínaním päty (pre topánky s prednou aj zadnou drážkou). Hmotnosť je 1060 gramov pre verziu Semiautomatic.

  €147,40 (–5 %)
  €140
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY MAGMA 45 L Doprava zadarmo Kód: 1164
  CLIMBING TECHNOLOGY MAGMA 45 L
  Skladom (1 ks)

  Kvalitný, robustný batoh CLIMBING TECHNOLOGY MAGMA 45L je veľmi dobre spracovaný, jednoduchý technický ruksak,  vhodný pre všetkých, čo sa chystajú na niekoľko dní na expedíciu. Batoh má mnoho strategicky umiestnených vreciek a káps pre najnáročnejších.  polstrované a nastaviteľné popruhy zabezpečujú pohodlné nosenie. V spodnej časti pracky je umiestnené uchytenie spacáku. Integrované úchyty na cepin a  lyže. Batoh má tiež integrovanú nepremokavú pláštenku. Centrálna chrbtová konštrukcia  bola navrhovaná tak, aby čo najviac znížila tlak na chrbát, bedrá  a plecia. Na chrbte bol navrhnutý systém vetracích okien pre dokonalú cirkuláciu vzduchu, a aby čo najmenej dochádzalo k poteniu. Zo zadnej strane je zabudovaný zips o batohu pre rýchly a ľahký prístup. Tento batoh je veľmi praktický a pohodlný a určite vás presvedčí o svojich kvalitách.


  €139,99
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY LYCAN AUTOMATIC Doprava zadarmo Kód: 1158
  CLIMBING TECHNOLOGY LYCAN AUTOMATIC
  Skladom (1 ks)

  Tieto technické 12-bodové horolezecké stúpacie železá CLIMBING TECHNOLOGY LYCAN AUTOMATIC, sú skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú a plne automatické mačky za skvelú cenu. Tieto mačky majú "automatické" viazanie (balík Heel & Toe) a sú navrhnuté na lezenie ľadopádov, mixových stien a alpských vrcholov. Vertikálne orientované predné hroty v tvare T ponúkajú vynikajúci prienik do tvrdého ľadu. Zároveň predné a za nimi idúce dva hroty sú navrhnuté tak, aby ste sa mohli na ne pri lezení postaviť a odľahčiť tak lýtkam. Ideálna voľba na Alpské túry, ľadopády mixové steny a Tatranské vrcholy.

  €150 (–13 %)
  €129,90
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • CLIMBING TECHNOLOGY DRON PLUS ICE AXE Doprava zadarmo Kód: 4044/52
  CLIMBING TECHNOLOGY DRON PLUS ICE AXE
  Skladom

  Prvo-triedny horolezecký cepin CLIMBING TECHNOLOGY DRON PLUS ICE AXE, je určený na ľadovcové túry, ski-alp túry, mixové lezenie, kuloáre a zimné výstupy ostrými žľabmi. Tento cepín má ergonomickú oceľovú rukoväť pre lepšie uchopenie, rukoväť je ukončená hrotom, a zároveň pogumovaná pre pevnejší a istejší úchop. Na hlave cepínu je lopatka z kovanej ocele. Cepín veľmi dobre padne do ruky. Súčasťou je i náramková slučka. Upúta už na prvý pohľad.   

  €149,99 (–28 %)
  €108
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY GRANITE 35 L Tip Doprava zadarmo Kód: 1203
  CLIMBING TECHNOLOGY GRANITE 35 L
  Skladom (2 ks)

  Kvalitný, robustný batoh CLIMBING TECHNOLOGY GRANITE 35L je veľmi dobre spracovaný, jednoduchý technický ruksak,  vhodný pre všetkých, čo sa chystajú na niekoľko dní na expedíciu. Batoh má mnoho strategicky umiestnených vreciek a káps pre najnáročnejších.  polstrované a nastaviteľné popruhy zabezpečujú pohodlné nosenie. V spodnej časti pracky je umiestnené uchytenie spacáku. Integrované úchyty na cepin a  lyže. Batoh má tiež integrovanú nepremokavú pláštenku. Centrálna chrbtová konštrukcia  bola navrhovaná tak, aby čo najviac znížila tlak na chrbát, bedrá  a plecia. Na chrbte bol navrhnutý systém vetracích okien pre dokonalú cirkuláciu vzduchu, a aby čo najmenej dochádzalo k poteniu. Zo zadnej strane je zabudovaný zips o batohu pre rýchly a ľahký prístup. Tento batoh je veľmi praktický a pohodlný a určite vás presvedčí o svojich kvalitách

  €114,99 (–9 %)
  €104,99
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY HOOK KIT SLIDER Doprava zadarmo Kód: 9563
  CLIMBING TECHNOLOGY HOOK KIT SLIDER
  Vypredané

  V ťažkom mieste potrebujete rýchlo precvaknout a moc sa nezdržiavať. A presne toto vie tento ferratový set od talianskeho výrobcu Climbing Technology s extra veľkými dlaňovými karabínami. U pása sa vám navyše pohojdáva jeden z najmenších tlmičov pádu na trhu s patentovanou konštrukciou pre progresívne brzdenie a nízku rázovú silu. Skvelé K karabíny s tlakovým otváraním na dlani vám zabezpečia pohodlné presúvanie po ferrate bez zamotávania. 

  €120 (–14 %)
  €103,40
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • snow flex poloautomat Kód: 957/L32
  CLIMBING TECHNOLOGY SNOW FLEX Automatic
  Skladom (1 ks)

  Ľahké 10-hroté mačky CLIMBING TECHNOLOGY Snow Flex Automatic vhodné na skialpinismus a ľadovcovú turistiku. Disponujú eloxovanou hliníkovou konštrukciou. Sú ľahko nastaviteľné na väčšinu ski-touringových topánok. Široké hroty zaručujú dobrú stabilitu na všetkých typoch snehu.

  Typ viazania AUTOMATIC - automatické upínanie, je vhodné na obuv s drážkou na päte a špičke

  €105 (–5 %)
  €99,90
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY HOUND PLUS Kód: 1155/50
  CLIMBING TECHNOLOGY HOUND PLUS
  Skladom

  Prvotriedny vysokohorský cepin CLIMBING TECHNOLOGY HOUND PLUS je prvotriedny expedičný cepin určený do náročného horského terénu, pre náročné výstupy, do mixov a na ľadovce ÁLP. Hlava cepinu je z kvalitnej a ťažšej  Cr-MO oceli, pre lepší záber do ľadu a na mixe kameňa a ľadu. Rúčka cepinu je dole plne pogumovaná protišmykovou gumou. Cepin sa dodáva tiež s kvalitným pútkom na ruku. Lopatka je špeciálne navrhnutá na rýchle kopanie plošín a stupienkou.

  €98,99 (–5 %)
  €93,99
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY CARVED CHOCKS SET 1-11 Akcia Doprava zadarmo Kód: 3534
  CLIMBING TECHNOLOGY CARVED CHOCKS SET 1-11
  Vypredané

  Slúžia na postupové istenie. CLIMBING TECHNOLOGY CARVED CHOVKS SET 1-11, sú z ľahkej zliatiny a sú farebne odlíšené pre lepšiu orientáciu; hlava vklínenca má špeciálny tvar pre lepšie umiestnenie do skaly.

  €140 (–33 %)
  €93,90
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • snow flex poloautomat Kód: 957/L31
  CLIMBING TECHNOLOGY SNOW FLEX Semi-automatic
  Skladom (1 ks)

  Ľahké 10-hroté mačky CLIMBING TECHNOLOGY Snow Flex Semi-Automatic vhodné na skialpinismus a ľadovcovú turistiku. Disponujú eloxovanou hliníkovou konštrukciou. Sú ľahko nastaviteľné na väčšinu ski-touringových topánok. Široké hroty zaručujú dobrú stabilitu na všetkých typoch snehu.

  Typ viazania SEMI-AUTOMATIC - poloautomatické upínanie, je vhodné na obuv s drážkou na päte (vpredu je vybavené plastovým košíkom a na päte rýchloupínaním)

  €99,90 (–6 %)
  €93,85
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY SNOW FLEX Classic Kód: 12290
  CLIMBING TECHNOLOGY SNOW FLEX Classic
  Skladom (1 ks)

  Ľahké 10-hroté mačky CLIMBING TECHNOLOGY Snow Flex Semi-Automatic vhodné na skialpinismus a ľadovcovú turistiku. Disponujú eloxovanou hliníkovou konštrukciou. Sú ľahko nastaviteľné na väčšinu ski-touringových topánok. Široké hroty zaručujú dobrú stabilitu na všetkých typoch snehu.

  Typ viazania CLASSIC - košíky

  €93,50 (–1 %)
  €92,75
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY Ice semiaut 12p Doprava zadarmo Kód: 12302
  CLIMBING TECHNOLOGY Ice semiaut 12p
  Skladom (1 ks)

  12 hrotové stúpacie železá od CLIMBING TECHNOLOGY ICE SEMIAUTOMATIC, majú dokonalé prevedenie vďaka laserovému rezaniu. 12 zubov je dokonale prispôsobených do tvaru, dĺžky a uhlu a zabezpečujú kompletnú stabilitu a bezpečnosť. Mačky majú vpredu klasické remienkové upínanie. Remienky po zatiahnutí zafixujú mačky na topánkach. Vzadu sa upínajú rýchloupínacou pätkou. Možno ich použiť na trekové topánky s drážkou vzadu. Typické pre tento model sú plastové košíky, na ktorých sú remienky; košíky sú nielen pevné a odolné ale i pružné; vďaka nim sa mačky ľahko prispôsobia tvaru topánky, umožňujú tak ľahké a presné nastavenie požadovanej veľkosti, čím nevznikajú medzery medzi obuvou a uchytením. Predný košík je tvarovaný pre široký rozsah obuvi pre vysokohorskú turistiku, ktoré majú rôzne tvarované špičky. Veľkou prednosťou je možnosť sklopiť košíky až na mačku, vďaka čomu sú rozmery mačky po zložení minimálne. Mačky ICE CLASSIC sú vhodné na ľadovcovú turistku, výšľapi i skialpinizmus. Majú 12 dlhých a pevných hrotov, ktoré zabezpečujú dobrú priľnavosť v čerstvom i zamrznutom snehu. Širší profil v strednej časti zvyšuje stabilitu počas pohybu. Predné hroty dobre plnia svoju úlohu počas výstupu v strmom a zľadovatenom svahu. Dĺžka mačiek sa dá ľahko a rýchlo prispôsobiť veľkosti topánky od 36 do 46. Mačky sú dodávané vrátane „antibott“- snehových vyhadzovačov a transportného obalu.

  €118 (–22 %)
  €92
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 •  
 • CLIMBING TECHNOLOGY 5X FLY WEIGHT SET DY 12 CM Novinka Doprava zadarmo Kód: 3777
  CLIMBING TECHNOLOGY 5X FLY WEIGHT SET DY 12 CM
  Vypredané

  Set piatich expresiek CLIMBING TECHNLOHY FLY WEIGHT EVO SET DY 12 CM,  ultra ľahké a kompaktné expresky s hmotnosťou len 56 g a v dĺžke 12 cm. Ideálne pre náročné športové lezenie, kde je nízka hmotnosť veľmi dôležitá. Expreska je vybavená extrémne kompaktnými a za horúca kovanými karabínami s drôtikovým zámkom pre ľahkú manipuláciu. Karabíny sú spojené ľahkou Dyneema slučkou širokou 10 mm a dlhou 12 cm; spodnú karabínu fixuje v správnej polohe gumička Fixit.

  €119 (–24 %)
  €89,99
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER FERRATA SET Doprava zadarmo Kód: 9566
  CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER FERRATA SET
  Vypredané

  Parádny feratový set CLIMBING TECHNOLOGY TOP SHELL SLIDER, s naozaj najmenším tlmičom pádu na trhu !! V súlade s normou EN 958: 2017 - pre lezcov vážiaci odch 40 do 120 kíl. Patentovaná technológiu SLIDER - progresívna absorpcie energie pomocou kombinácie postupne parajúceho tlmiča pádu a špeciálnej doštičky, ktorým je popruh prevlečený. Skvelé veľké K karabíny sa ľahko precvakávajú a odpružené laná sa nezamotávajú. Veľký pomocník pri ferratových dobrodružstvách. 

  €98 (–8 %)
  €89,90
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
 • CLIMBING TECHNOLOGY CLASSIC K SLIDER Doprava zadarmo Kód: 9569
  CLIMBING TECHNOLOGY CLASSIC K SLIDER
  Skladom (1 ks)

  Via ferrata set od spoločnosti Climbing technology je vyrobený v súlade s kritériami stanovenými novými normami. Patentovaný absorbér energie Slider zaručuje výnimočné progresívne brzdenie a nízku rázovu silu v prípade pádu. Ramená sú robustné, pružná a nezávisle pripojená k absorbéru, aby v prípade zaťaženia zaistili najlepší výkon. Pre maximálny komfort a bezpečie používateľa sú súčasťou setu robustné karabíny typu K s automatickým uzamykacím systémom (K-CLASSIC) s novou gumenou spojkou FIXBAR, ktorá zabraňuje otáčanie vrchnej karabíny okolo závesu alebo kotvy. Ideálna voľba pre bežné použitie dospelých a detí.

  €84 (–14 %)
  €72,46
     
  Značka: CLIMBING TECHNOLOGY Záruka: 2 roky
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 54 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.