Karakoram.sk nájdete na GLAMI.sk

PINGUIN

je jednou z najstarších českých značiek vybavenia pre aktívny pobyt v prírode. Patrí medzi tradičných výrobcov v segmente turistiky, ktorí utvárali podobu outdoorového vybavenia do podoby, ako ju poznáme teraz.

209
309 1209309

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

   
 • PINGUIN TUNEL stan Kód: 19801
  PINGUIN TUNEL stan
  Externý sklad (1 ks)

  Veľmi priestranný; ako všetky stany tunelového typu, nie je samonosný. Táto skutočnosť je však vyvážená niekoľkými výhodami: najlepšie využitý vnútorný priestor, najlepší pomer medzi vnútorným objemom a hmotnosťou stanu, súčasne sa stavia tropiko i vnútorný stan, čo urýchľuje stavbu stanu.


  €249
     
  Značka: PINGUIN Záruka: 2 roky
 • PINGUIN VEGA EXTREME SNOW stan Kód: 19798/ZLT
  PINGUIN VEGA EXTREME SNOW stan
  Vypredané

  Pinguin Vega Extreme Snow je expedičný variant obľúbeného stanu Pinguin Vega, vo verzii Extreme Snow s pevňejšou konštrikciou, vyššou vodeodolnosťou, nižšou hmotnosťou a snehovými límcami. Stan má kopulovú konštrukciu tvorené tromi prekríženými prútmi, čo zabezpečuje dobrú stabilitu a odolnosť. Použité sú pevné duralové prúty s priemerom 9,5 mm.


  €309
  Značka: PINGUIN Záruka: 2 roky
 • PINGUIN VEGA stan Kód: 19795
  PINGUIN VEGA stan
  Externý sklad (1 ks)

  Ideálny stan do ťažkých horských podmienok. Dva a pol-miestny dvojplášťový stan pre použitie v horách. Pevná trojprútová konštrukcia. Podobná konštrukcia ako u Gemini 150, ibaže priečny (vonkajší) prút siaha až k zemi a prúty sa krížia v troch bodoch. 


  €209
     
  Značka: PINGUIN Záruka: 2 roky
 •  
 • PINGUIN GEMINI 150 EXTREME SNOW stan Kód: 19789
  PINGUIN GEMINI 150 EXTREME SNOW stan
  Vypredané

  Upravená verzia stanu Gemini 150 Extreme Snow od renomovanej českej firmy Pinguin vám vďaka svojej duralové konštrukcii zaistí vysokú pevnosť a stabilitu, a preto je tento stan vhodný aj na vysokohorské expedície. Stan je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré si však zachovávajú veľmi nízku hmotnosť. Ripstopovej úprava stanu zvyšuje odolnosť proti poškodeniu. Tropiko disponuje trojnásobnou obojstrannou silikonizáciou a UV ochranou. Model je naviac vybavený aj snežným golierom.


  €299
  Značka: PINGUIN

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom