ROALD AMUNDSEN

7
23 1723

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

   
 • ra lip balm tuba Novinka Kód: 858
  Vypredané

  Balzam na pery ROALD AMUNDSRN je prírodný balzam na pery na báze oleja, obohatený o argánový olej, včelí vosk a vitamín E, ktorý upokojuje, zjemňuje a zmierňuje suché, popraskané a podráždené pery. Ideálna voľba na turistiku a pohyb vo vysokohorskom teréne, či len ako voľba nórskej kvality. Objem je 10 ml.

  €8 (–10 %)
  €7,20
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky
 • 1 Novinka Kód: 861
  Skladom (1 ks)

  Balzam na pery ROALD AMUNDSRN SPF 25 je prírodný balzam na pery na báze oleja, obsahuje prírodné ingrediencie, ako olivový olej, čajovník a včelí vosk, ktoré pomáhajú vyživovať, uzdravovať, chrániť, zjemňovať a omladzovať suché, dehydrované alebo citlivé pery. RA balzam na pery SPF25 je produkt, na starostlivosť o pokožku, ktorý chráni pery pred ultrafialovým, slnečným žiarením UVA/UVB, chladom, vetrom, dažďom a pred agresívnymi vplyvmi v ťažkých poveternostných podmienkach. Prináša úľavu poškodeným perám a zabraňuje popraskaniu suchej pokožky pier. Obohatený o antioxidant vitamín E, RA balzam na pery SPF25 okamžite regeneruje a chráni a zanecháva vaše pery pokojné a vláčne. Ideálna voľba na turistiku a pohyb vo vysokohorskom teréne, či len ako voľba nórskej kvality. Objem je 10 ml.

  €10,50 (–10 %)
  €9,50
     
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky
 • 1 Novinka Kód: 864
  Skladom (2 ks)

  Prírodný krém na ruky ROALD AMUNDSEN je  obohatený o mangové maslo a levanduľový olej, ktorý pomáha k úľave od bolesti, dezinfikuje, zlepšuje krvný obeh a vyživuje suché a poškodené ruky. Obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré sa skladajú z výťažkov z ovocia; Mango, Avokádo a kvetové výťažky; Levanduľa a Magnólia, ktoré pomáhajú vyživovať, uzdravovať, chrániť, zjemňovať a regenerovať suchú, dehydrovanú alebo citlivú pokožku na rukách. RA krém na ruky je produkt na starostlivosť o pokožku, ktorý chráni ruky pred chladom, vetrom, dažďom a pred agresívnymi vplyvmi v ťažkých poveternostných podmienkach. Zabraňuje popraskaniu, vysušovaniu, svrbeniu a lúpaniu pokožky . Je obohatený o prírodný antioxidant vitamín E, okamžite sa vstrebáva a ponecháva/zanecháva tým vaše ruky jemné a hebké. Ideálna voľba na turistiku a pohyb vo vysokohorskom teréne, či len ako voľba nórskej kvality.

  €12,90 (–12 %)
  €11,40
     
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky
 •  
 • 1 Novinka Kód: 870
  Skladom (2 ks)

  Ochranný krém proti slnku ROALD AMUNDSEN THE ULTIMATE SUNCARE SPF 30 je ochranný krém SPF 30 s vysokou ochranou pokožky pred škodlivými slnečnými lúčmi, blokuje 97% UVB lúčov. Je vodeodolný, ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. RA Suncare SPF 30 je krém, ktorý chráni pred nepriaznivými slnečnými lúčmi. Ideálna voľba na turistiku a pohyb vo vysokohorskom teréne, či len ako voľba nórskej kvality. Objem je 50 ml.

   

  €14 (–12 %)
  €12,35
     
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky
 • 1 Novinka Kód: 876
  Skladom (3 ks)

  Ochranný krém proti slnku ROALD AMUNDSEN THE ULTIMATE SUNCARE SPF 50 je ochranný krém SPF 50 s najvyššou ochranou pokožky pred škodlivými slnečnými lúčmi, blokuje 97% UVB lúčov. Je vodeodolný, ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. RA Suncare SPF 50 je krém, ktorý chráni pred nepriaznivými slnečnými lúčmi. Ideálna voľba na turistiku a pohyb vo vysokohorskom teréne, či len ako voľba nórskej kvality. Objem je 50 ml.

  €16 (–11 %)
  €14,25
     
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky
 • 1 Novinka Kód: 873
  Skladom (3 ks)

  Ochranný krém proti slnku ROALD AMUNDSEN THE ULTIMATE SUNCARE SPF 30 je ochranný krém SPF 30 s vysokou ochranou pokožky pred škodlivými slnečnými lúčmi, blokuje 97% UVB lúčov. Je vodeodolný, ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. RA Suncare SPF 30 je krém, ktorý chráni pred nepriaznivými slnečnými lúčmi. Ideálna voľba na turistiku a pohyb vo vysokohorskom teréne, či len ako voľba nórskej kvality. Objem je 100 ml.

  €21 (–10 %)
  €19
     
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky
 •  
 • 17806813 10210861482725180 1692444755 n Novinka Kód: 867
  Skladom (3 ks)

  Univerzálny ochranný krém do drsného počasia ROALD AMUNDSEN UNIVERSAL COLD CREAM EXTREME SPD 50 je vyrobený z prírodných surovín na báze výťažkov z oleja; sladkých mandlí a avokáda, včelieho vosku a z výťažkov z kvetu: levandule, Ylang Ylang – Kanangy voňavej a slnečnice. Dôkladne zvlhčuje, pomáha vyživovať, chráni, zjemňuje a regeneruje suchú, dehydrovanú alebo citlivú pokožku. Chráni pokožku pred mrazivým počasím, vetrom, dažďom a celkovo v každom drsnom počasí. Univerzálny Cold Cream Extreme pôsobí tak, aby zabránil popraskaniu, vysušovaniu, svrbeniu a lúpaniu pokožky. Je obohatený o prírodný antioxidant vitamín E, ktorý sa okamžite vstrebáva tak, že vaše ruky zostanú jemné a hebké. SPF 50 maximálne chráni pokožku pred ultrafialovým, slnečným žiarením UVA/UVB, chladom, vetrom, dažďom a pred agresívnymi vplyvmi v drsných poveternostných podmienkach. Objem je 40 ml.

  €24,99 (–20 %)
  €19,99
     
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky
 • ROALD AMUNDSEN OCHRANNÝ KRÉM PROTI SLNKU SPF 50, 100 ml Novinka Kód: 879
  Skladom (3 ks)

  Ochranný krém proti slnku ROALD AMUNDSEN THE ULTIMATE SUNCARE SPF 50 je ochranný krém SPF 50 s najvyššou ochranou pokožky pred škodlivými slnečnými lúčmi, blokuje 97% UVB lúčov. Je vodeodolný, ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. RA Suncare SPF 50 je krém, ktorý chráni pred nepriaznivými slnečnými lúčmi. Ideálna voľba na turistiku a pohyb vo vysokohorskom teréne, či len ako voľba nórskej kvality. Objem je 100 ml.

  €25,80 (–12 %)
  €22,80
     
  Značka: ROALD AMUNDSEN Záruka: 3 roky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.