Karakoram.sk nájdete na GLAMI.sk

TYPIŠ SLOVAKIŠ

Typiš Slovakiš je spojenie moderného s tradičným. Stotožnenie sa s modernou dobou, jej požiadavkami a praktickosťou v odevoch s tradičnou slovenskou kultúrou. Svoju inšpiráciu čerpá z celého ľudového umenia.

Tvoríme originálne slovenské tričká s využiteľnosťou pre každého. V ponuke máme dámske, pánske aj detské modely, ktoré sú nositeľné ako na všedný deň, tak aj na parádu. Tričká sa inšpirovali ľudovou tematikou z rôznych regiónov Slovenska. 

19
22 11922

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • 1 Kód: 565/XS
  TYPIŠ SLOVAKIŠ DETVA DÁMSKE ČERVENÉ
  Skladom (3 ks)

  Prekrásna Slovenská tvorba na motívy ľudových výšiviek z rôznych regiónov našej domoviny. TYPIŠ SLOVAKIŠ DETVA DÁMSKE je presne také tričko. Krásny vzor z jedného regiónu, 95% balvana, kvalitná pogumovaná potlač. Ideálne tričko ukazujúce hrdo TYPIŠ SLOVAKIŠ.

   

   


  od €19
  Značka: TYPIŠ SLOVAKIŠ Záruka: 2 roky
 • typis tricko panske puchov biele png 800x1200 Tip Kód: 19212/BIE
  TYPIŠ SLOVAKIŠ Púchov PÁNSKE
  Skladom (1 ks)

  Pánske tričko inšpirované tradičnou výšivkou z oblasti Púchovskej doliny. Dizajn je aplikovaný na naše tričká technikou sieťotlače. 


  €20
  Značka: TYPIŠ SLOVAKIŠ Záruka: 2 roky
 • 1 Tip Kód: 574/XL
  TYPIŠ SLOVAKIŠ DETVA PÁNSKE
  Skladom

  Prekrásna Slovenská tvorba na motívy ľudových výšiviek z rôznych regiónov našej domoviny. TYPIŠ SLOVAKIŠ DETVA PÁNSKE je presne také tričko. Krásny vzor z jedného regiónu, 95% balvana, kvalitná pogumovaná potlač. Ideálne tričko ukazujúce hrdo TYPIŠ SLOVAKIŠ.

   

   


  €21,99
  Značka: TYPIŠ SLOVAKIŠ Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom