EDELRID

18
110 118110

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

   
 • EDELRID HMS MAGNUM TRIPLE Kód: 6155
  Skladom (4 ks)

  Karabína EDELRID HMS MAGNUM TRIPLE, je vyrobená kovaním za tepla - pre najvyššiu medzu pevnosti a minimálnu hmotnosti. Vďaka velkoryso dimenzovanej veľkosti je karabína ideálna na zabezpečenie HMS alebo v kombinácii s bezpečnostnými zariadeniami. Uzáver zámku zabraňuje zaveseniu nosa karabíny do háčikových ôk alebo strán. 

  €21 (–14 %)
  €18
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 • EDELRID PURE SLIM SET Kód: 6491
  Skladom (5 ks)

  Špičkový expreska pre použitie na skalách. EDELRID PURE SLIM SET, expreska sa skladá z dvoch karabiniek Pure s uzáverom zámku, ktoré sľubujú príjemnú manipuláciu pri zaisťovaní a odisťovaní trasy. Hotové kované karabíny majú profil H, ktorý umožňuje optimálne využitie materiálu a tým znižuje celkovú hmotnosť. Karabíny sú spojené silnou polyamidovou slučkou s rôznymi šírkami. 

  €20 (–10 %)
  €18
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 • EDELRID HMS STRIKE TRIPLE FG Kód: 6488
  Skladom (5 ks)

  Kompaktná karabína HMS EDELRID STRIKE TRIPLE FG, s integrovanou pružinou na zabránenie krúteniu a triple uzáverom. 

  • Pružinový držiak drží karabínu na svojom mieste, aby zabránil kríženiu,
  • Konštrukcia H-profilu zaručuje čo najlepšie využitie materiálu a minimálnu hmotnosť
  • Systém uzáveru triple key, pre optimálne uzatváranie pri lezení a zlaňovaní. 
  €30 (–23 %)
  €22,99
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 •  
 • EDELRID WORK GLOVE CLOSE Kód: 9695/XL
  Skladom

  EDELRID WORK GLOVE CLOSE rukavice je skvelou ponukou pre tých, ktorí sa dlhodobo venujú vertikálnym úlohám. Sú Ideálne na zaistené via ferrata chodníky, reťaze, pre arboristov, pri zaistení a práci s lanovými technikami. Vnútorná časť rukavíc bola vyrobená z odolnej a dobre priľnavej kože, pričom vrch bol zakončený pružným syntetickým materiálom. Nastaviteľné zápästie umožňuje dokonalé uchytenie týchto rukavíc. Rukavice v „plnej“ verzii - sú odkryté iba palcom a ukazovákom. Riešenie umožňuje precízne uchopenie a komplexnú ochranu ostatných prstov. 

  €40 (–25 %)
  €29,90
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 • EDELRID SHIELD II Tip Kód: 9749/JAD
  Skladom (1 ks)

  Ultra ľahký model s hmotnosťou 248 gramov! Výborné zapínanie zaručuje dobré sedenie na hlave. Sťahuje sa zadná časť spolu z časťou bočníc. Maximálne bezpečná, veľmi ľahká a dobre odvetraná.

  €85 (–12 %)
  €75
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 • EDELRID SHIELD II Tip Kód: 9755/OAS
  Skladom (1 ks)

  Ultra ľahký model s hmotnosťou 248 gramov! Výborné zapínanie zaručuje dobré sedenie na hlave. Sťahuje sa zadná časť spolu z časťou bočníc. Maximálne bezpečná, veľmi ľahká a dobre odvetraná. Farba je fluorescenčná a svieti v tme.

  €85 (–12 %)
  €75
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 •  
 • EDELRID WING Novinka Doprava zadarmo Kód: 6149
  Skladom (1 ks)

  Horolezecký opasok EDELRID WING, je kombináciou všestrannosti a nízkej hmotnosti. Tento veľmi ľahký opasok takmer nič neváži. Ideálny pre Alpské dobrodružstva, kde sa počíta každý gram. Pohodlie opaska zaručuje aj 3D sieťová výplň opaska, pre jemnejšie nosenie a dopad. Laminovaná konštrukcia optimalizuje rozloženie napätia a tlaku pri sedení. Dá sa rýchlo aj jednou rukou nastaviť veľkosť na bedrách aj nohách. Uväzový bod je navrhnutý tak, aby pri nadmernej opotrebovanosti indikovali červené nite kedy je čas na zmenu popruhu. Chytrý detail nájdete aj v dvoch pružných materiálových slučkách, ktoré sú umiestnené vzadu a ktoré spôsobujú, že nosenie pásu s batohom je príjemnejšie. Pre priateľov na ľadové lezenie boli tiež zvážené dve možnosti upevnenia na skrutky s ľadom a magnéziové vrecko môže byť tiež pripojené k extra slučke

  €86 (–13 %)
  €75
     
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky
 • EDELRID TRICIA JACKET ICEMIT Akcia Doprava zadarmo Kód: 1239/XS
  Skladom (1 ks)

  Elegantná a funkčná dámska softshellka EDELRID TRICIA, je dokonalou voľbou do nečasu. Je to vode a vetru odolná softshellová bunda, kde sa kládol dôraz na odolnosti voči vetru a to vďaka Windproof 80 materiálu. Je tiež veľmi elastická, čím sa dá nosiť aj pri lezení a neobmedzuje slobodu pohybu. Prispôsobí sa každej postave. Kapucňa sa dá natiahnuť na helmu. Je celorozopínateľná. Dokonalý dizajn, ktorý vás odlíši. Určená je na pohyb vo vysokohorskom prostredí, lezení, via ferrata zaistené cesty, či len ako skvelá ochrana do mesta a prechádzky.

  €149,99 (–43 %)
  od €85
  Značka: EDELRID Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.